Waga jako motocyklista – horoskop dla zmotoryzowanych
Piotr Jędrzejak
30 października 2012

Waga – równowaga; ci ludzie to urodzeni artyści, idealiści i pacyfiści, wszędzie szukają spokoju i harmonii.

Wagi są ułożone, wszystkim chciałyby dogodzić, aby w nikim nie mieć wroga. Mają wyczucie gustu, lubią luksus i wygodę. Na drodze Waga również jest grzecznym dyplomatą, nie potrzebuje jeździć szybko, ale jak już to robi, to tam gdzie można i z rozwagą. Nie jest też konfliktowa, bo po co, ale postawiona w ekstremalnej sytuacji nie zawaha się użyć swojej wzmacnianej rękawicy motocyklowej.

Waga potrzebuje gustowny motocykl, niech każdy widzi. Dostaje więc najnowszego Ducati Monstera 1100 Evo spod ręki cusomizera o ksywce Vilner. Monster ogólnie dalej wygląda jak Monster, a niesamowitą robotę robią tutaj detale. Artystyczna dusza Wagi odnajdzie w nich piękno, a znajomi będą podziwiali. Monster od Vilnera dostał jeszcze dodatkowe 10 KM, Waga będzie pod wrażeniem. Jest jednak problem. Żeby przylansować się w niedzielę, motocykl trzeba umyć i tu powstaje wewnętrzny dylemat – przecież Wagi są takie leniwe…

Wstęp: Horoskop dla motocyklistów – wróżenie z kluczyków
Podsumowanie horoskopu dla motocyklistów
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły