Bliźnięta na motocyklu – horoskop
Piotr Jędrzejak
30 października 2012

Bliźniak to żywioł.

Człowiek pełen wewnętrznych konfliktów, ale również błyskotliwy i inteligentny. Jest pełen energii, ciekawski i szybko się nudzi. Do świata nastawiony jest pozytywnie, lubi być w centrum uwagi – nie dlatego, że się chwali, to po prostu jego naturalne miejsce. Nienawidzi ograniczeń. Dokładnie to samo tyczy się jazdy. Gdyby mógł, jechałby trzema pasami i chodnikiem jednocześnie, ale w rozsądny sposób. Złapany przez policję wypluje potok słów, z których niekoniecznie cokolwiek wynika, ale ładnie brzmią – policjant ulegnie.

Takiemu wariatowi przydałby się wariacki motocykl. Niech to będzie Triumph Scrambler, ale customowy „Jack Pine”, spod ręki Hummerhead Industries. Jest minimalistycznie klasyczny – nie krzyczy, ale przyciąga spojrzenia. Przy tym jest maksymalnie zawadiacki. W razie potrzeby przejedzie po schodach, poskacze po leśnych duktach, a w rękach wprawnego kierowcy objedzie konkurencję. Przy tym narobi kupę hałasu, tylko zobaczcie:

Wstęp: Horoskop dla motocyklistów – wróżenie z kluczyków
Podsumowanie horoskopu dla motocyklistów
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły