Ryby jako motocyklista względem znaku zodiaku
Piotr Jędrzejak
30 października 2012

Ryby to trudny do zrozumienia, nieprzewidywalny żywioł o zmiennym charakterze i emocjonalnej naturze.

Nie lubią ostrych słów i ironii, łatwo je skrzywdzić oraz wywrzeć na nie wpływ. Bywają nieśmiałe, ale mają nieograniczoną wyobraźnię, są twórcze i utalentowane oraz słyną z wyczucia piękna. Talentu często nie wykorzystują przez brak systematyczności. Ryby to niepoprawni marzyciele, którzy mogą zgubić się w zwykłych obowiązkach, jak na przykład w przepisach ruchu drogowego. Zapamiętanie znaków i obowiązków na drodze do pracy powinno być już uznane za sukces, a mimo tego ciągnie je do dalekich i pasjonujących podróży – tutaj pojawia się problem nie tylko dla samych Ryb, ale i innych użytkowników drogi…

Gdy Ryba już jedzie, to nieważne czym i nie ważne, że nieekonomiczne i niepraktyczne. Motocykl musi być schludny, gustowny… Po prostu śliczny! Dlatego niech jedzie na Ducati 1199 Panigale S Tricolore. Styl tej maszyny jest niesamowity, tak samo jak i całe Ryby. Co z tego, że ciężko będzie je ogarnąć – przecież Panigale jest prześliczne!

Wstęp: Horoskop dla motocyklistów – wróżenie z kluczyków
Podsumowanie horoskopu dla motocyklistów
Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły