Robbie Maddison na motocyklu po kanale rzecznym w Holandii

- Piotr Jędrzejak

Robbie Maddison jest trochę „inny”, ale z drugiej strony aby zostać jednym z najlepszych freestyleowców wszech czasów, nie można być normalnym. Pamiętacie, jak w 2015 roku Maddo wyjechał motocyklem na fale na Thaiti? Teraz zrobił coś podobnego.

W holenderskiej Hadze już 10 listopada rozgrywa się wyścig Red Bull Knock Out, który jest prawdopodobnie jednym z najbardziej hardkorowych wyścigów motocrossowych na plaży. Robbie też w nim wystartuje, ale póki co nagrywa z Red Bullem film promocyjny tego wydarzenia. Co jest główną częścią klipu? Oczywiście jeżdżenie motocyklem po kanałach rzecznych w Hadze. Film będzie miał swoją premierę 1 listopada, a póki co możecie zobaczyć kilka nagrań zza kulis oraz pierwsze zdjęcia. Ogień na wodzie!

Robbie Maddison kanaly rzeczne Haga Holandia (4)

Robbie Maddison kanaly rzeczne Haga Holandia (3)

Robbie Maddison kanaly rzeczne Haga Holandia (1)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl