Suzuki GSX-R 1000 przerobiony na crossa, jazda w stylu WRC i skok na 52 metry!

- Piotr Jędrzejak

To jest wręcz niedorzeczne i oburzające. Lubimy to!

Ekipa Stunt Freaks Team wymyśla i realizuje pomysły motoryzacyjne, do których zwykli śmiertelnicy nie są przystosowani. Wśród tych pomysłów są takie rzeczy, jak GSX-R przerobiony na skuter śnieżny, którym bili rekord prędkości na wodzie. Jednym z projektów jest także GSX-R 1000 przerobiony na crossa, którym Finowie jechali 186 km/h na lodzie oraz generalnie testowali jak się lata 162-konną crossówką.

Teraz ten motocykl przeszedł modyfikacje i tak powstał „GSXR dirtbike 2.0”. Nie wiemy co dokładnie ulepszono, ale to mało ważne. Sprawdźcie, jak dziko można jeździć takim sprzętem – to przypomina szutrowe rajdy WRC w wykonaniu najlepszych zawodników. No i jest też skok o długości około 52 metrów. Wygląda obłędnie. Ciekawe na ile starcza tylna opona…

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl