Robbie Maddison ostro popłynął: ‚Pipe Dream’ czyli surfing crossówką!
Piotr Jędrzejak
3 sierpnia 2015

Już nie raz widzieliśmy, jak ktoś motocyklem przejeżdżał po powierzchni wody w kałuży, czy w basenie. Ale tym razem Maddo wyjechał(!) okiełznać fale!

Legenda FMXu, Robbie Maddison, wraz z marką DC Shoes wypuścili swoje nowe dzieło. A wiecie, że gdy Maddo za coś się bierze, to albo powstaje z tego nowy rekord guinnessa, albo coś totalnie, niesamowicie odjechanego. Tak było i tym razem. Gdy DC zaczęło publikować zapowiedzi na swoim Facebooku, ludzie nie mogli wysiedzieć z szaleństwa. Ekipa DC postanowiła więc przyspieszyć premierę o jeden dzień. Gdy film trafił do sieci wczoraj, rozszedł się po internecie z błyskawiczną prędkością. Nic dziwnego, w końcu nie na co dzień gość ujeżdża fale motocyklem…

Przeczytajcie oryginalny opis, niech kopara opadnie Wam jeszcze bardziej, a później oglądajcie „Pipe Dream”:

„DC prezentuje „Pipe Dream” Robbiego Maddo Maddisona, dając światu szansę zobaczyć jak tworzy się historia, gdy Maddo jeździ swoją crossówką po potężnych i legendarnych falach na Tahiti. Od kasku po buty, Maddo był ubrany jak do FMXu, gdy zabrał swojego crossa na niezbadane, słonowodne tereny Pacyfiku w Polinezji Francuskiej. 

Przez prawie 2 lata Robbie skoncentrowany był na tym, aby surfing na motocyklu stał się rzeczywistością. Jego wysiłki opłaciły się na wyspie Tahiti, gdy okiełznał sławne fale na Teahupoo i Papara.”

Płozy i łopatkowa opona.

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły