MXGP 2019 – trailer nowej odsłony oficjalnej gry z motocrossem
Piotr Jędrzejak
3 września 2019

Możesz wcielić się w dowolnego zawodnika i przeżyć sezon 2019, możesz budować tory oraz wyzwania cross-country oraz współzawodniczyć ze społecznością multiplayer.

Studio Milestone, które odpowiedzialne jest między innymi za serię gier MotoGP, czy Ride, wydało właśnie nową odsłonę Mistrzostw Świata Motocross. Nazywa się dokładnie tak, jak oficjalne mistrzostwa w prawdziwym życiu, czyli MXGP 2019.

Jest to już piąta część serii. Tym razem możemy wcielić się w zawodnika sezonu 2019 i na nowo przeżyć cały rok zmagań na światowym poziomie. Grać można w rozbudowanym trybie kariery wcielając się w dowolnego zawodnika, jeżdżąc po światowych torach, ale nie tylko. Oczywiście są wyścigi multiplayer, a znajdziemy także nowy tryb Waypoint, w którym rozgrywka przypomina bardziej długodystansowe cross-country, a także Playground, gdzie samodzielnie będzie można stworzyć własną trasę cross-country. Dla uatrakcyjnienia rozgrywki typu Waypoint, istnieje kilka trybów polegających na dokładności przejazdu, uzyskaniu najlepszego czasu, czy zgarnięciu największej liczby flag. Swoimi trasami można wymieniać się w trybie multiplayer.

Zapowiedź gry:

Jazda w grze ma charakter zręcznościowy, jednak wymaga umiejętnego balansowania ciałem w bandach lub podczas skoków. Tor reaguje na zmiany, tworzą się koleiny, a przyczepność zmienia się w zależności od warunków.

MXGP 2019 miało swoją premierę kilka dni temu, dostępne jest na platformy Windows PC oraz PS4 i XBox One. Będziecie grali w grę?

Jak działa Waypoint oraz Edytor Torów:

 

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły