MXGP 2019 – trailer nowej odsłony oficjalnej gry z motocrossem

- Piotr Jędrzejak

Możesz wcielić się w dowolnego zawodnika i przeżyć sezon 2019, możesz budować tory oraz wyzwania cross-country oraz współzawodniczyć ze społecznością multiplayer.

Studio Milestone, które odpowiedzialne jest między innymi za serię gier MotoGP, czy Ride, wydało właśnie nową odsłonę Mistrzostw Świata Motocross. Nazywa się dokładnie tak, jak oficjalne mistrzostwa w prawdziwym życiu, czyli MXGP 2019.

MXGP 2019 gra motocrossowa (4)

Jest to już piąta część serii. Tym razem możemy wcielić się w zawodnika sezonu 2019 i na nowo przeżyć cały rok zmagań na światowym poziomie. Grać można w rozbudowanym trybie kariery wcielając się w dowolnego zawodnika, jeżdżąc po światowych torach, ale nie tylko. Oczywiście są wyścigi multiplayer, a znajdziemy także nowy tryb Waypoint, w którym rozgrywka przypomina bardziej długodystansowe cross-country, a także Playground, gdzie samodzielnie będzie można stworzyć własną trasę cross-country. Dla uatrakcyjnienia rozgrywki typu Waypoint, istnieje kilka trybów polegających na dokładności przejazdu, uzyskaniu najlepszego czasu, czy zgarnięciu największej liczby flag. Swoimi trasami można wymieniać się w trybie multiplayer.

Zapowiedź gry:

Jazda w grze ma charakter zręcznościowy, jednak wymaga umiejętnego balansowania ciałem w bandach lub podczas skoków. Tor reaguje na zmiany, tworzą się koleiny, a przyczepność zmienia się w zależności od warunków.

MXGP 2019 miało swoją premierę kilka dni temu, dostępne jest na platformy Windows PC oraz PS4 i XBox One. Będziecie grali w grę?

Jak działa Waypoint oraz Edytor Torów:

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl