Nate Adams i wręcz nierealny klip FMX z kamery 360

- Piotr Jędrzejak

Nie obawiajcie się, to będzie coś dużo lepszego, niż manualne obracanie ekranu.

Filmy z kamer 360 stopni przede wszystkim kojarzą się z możliwością manualnego, wedle widzi-mi-się odbiorcy, obracania ekranu. Dzięki nagraniu 360, odbiorca może „spojrzeć” w dowolnym kierunku w dowolnym momencie nagrania. To oczywiście jest całkiem ciekawe, ale dość nudne. Nate Adams i jego człowiek od klipów poszli o krok dalej. Nagrali film z kamery 360 zamontowanej sprytnie na kasku, a później sami określili, jaki kąt widzenia otrzymuje odbiorca.

Efekt? Wow. Ten klip jest po prostu kosmiczny. Zachwyt miesza się tu z podziwem dla technologii. My obejrzeliśmy już 3 razy i nie zamierzamy przestać gwałcić guzik replay.

(Gdyby ktoś pytał, to klip nagrany został kamerą GoPro Fusion 360.)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl