Akrapovič w hołdzie motocyklom adventure: klip z pięknym dźwiękiem
Piotr Jędrzejak
2 listopada 2018

Nie wiemy, który producent akcesoryjnych układów wydechowych jest najlepszy na świecie. Ale nie mamy wątpliwości, który ma najlepszy marketing – to oczywiście słoweński Akrapovič.

Rok teku Akrap wypuścił klip „w hołdzie superbikom” i jeżeli go nie widzieliście, nie przyznawajcie się. Mogliśmy oglądać w akcji kilka motocykli sportowych na torze Grobnik, ale przede wszystkim mogliśmy posłuchać pięknej, wydechowej ścieżki dźwiękowej. Klip okazał się sukcesem, motocyklowa część internetu go pokochała. Teraz Akrapovic poszedł za ciosem i teraz stworzył klip „w hołdzie motocyklom adventure”.

Przy okazji jest to coś w rodzaju filmu motywacyjnego. „Po co budzisz się każdego dnia? Czy to pogoń za nową przygodą? Czy chęć stworzenia niezapomnianych wspomnień? Cokolwiek to jest, jeżeli przyspiesza bicie twojego serca, idź za tym.” Obejrzyjcie i przede wszystkim posłuchajcie, jak Akrapovic podchodzi do tematu motocykli adventure.

Jeżeli wciąż Wam mało pięknych dźwięków motocyklowych, to tak się składa, że Akrapovic niedawno wypuścił film zza kulis tworzenia pierwszej części „w hołdzie superbikom”. Jest na co popatrzeć:

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły