Akrapovič w hołdzie motocyklom adventure: klip z pięknym dźwiękiem

- Piotr Jędrzejak

Nie wiemy, który producent akcesoryjnych układów wydechowych jest najlepszy na świecie. Ale nie mamy wątpliwości, który ma najlepszy marketing – to oczywiście słoweński Akrapovič.

Rok teku Akrap wypuścił klip „w hołdzie superbikom” i jeżeli go nie widzieliście, nie przyznawajcie się. Mogliśmy oglądać w akcji kilka motocykli sportowych na torze Grobnik, ale przede wszystkim mogliśmy posłuchać pięknej, wydechowej ścieżki dźwiękowej. Klip okazał się sukcesem, motocyklowa część internetu go pokochała. Teraz Akrapovic poszedł za ciosem i teraz stworzył klip „w hołdzie motocyklom adventure”.

Przy okazji jest to coś w rodzaju filmu motywacyjnego. „Po co budzisz się każdego dnia? Czy to pogoń za nową przygodą? Czy chęć stworzenia niezapomnianych wspomnień? Cokolwiek to jest, jeżeli przyspiesza bicie twojego serca, idź za tym.” Obejrzyjcie i przede wszystkim posłuchajcie, jak Akrapovic podchodzi do tematu motocykli adventure.

Jeżeli wciąż Wam mało pięknych dźwięków motocyklowych, to tak się składa, że Akrapovic niedawno wypuścił film zza kulis tworzenia pierwszej części „w hołdzie superbikom”. Jest na co popatrzeć:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl