Akrapovic hołduje superbikom – piękna symfonia dźwięków

- Piotr Jędrzejak

Akrapovic przygotował wyśmienity klip z superbikami. W rolach głównych: dźwięk układów wydechowych.

Gdy myślicie sobie „akcesoryjny wydech do motocykla”, jedną z pierwszych odpowiedzi pojawiających się w głowie jest „Akrapovič”. Nie można nazwać tego inaczej, niż światowym sukcesem niedużej firmy ze Słowenii.

Teraz Akrapovic przygotował krótki klip będący hołdem dla superbików. Zobaczycie tam kilka pięknych ujęć z toru, oszałamiające kadry motocykli, ale przede wszystkim posłuchacie symfonii dźwięku wszystkich nowych superbików – oczywiście na wydechach z czerwonym logo!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl