Stunt na potężnym KTMie 1290 Super Adventure S

- Piotr Jędrzejak

Motocykle klasy Adventure to zazwyczaj zaskakująco uniwersalne sprzęty. Można na nich pojechać w podróż, zjechać z asfaltu, czy zaatakować kręte drogi. Ale można też pobawić się w stunt, co udowodnił właśnie Rok Bagoros, stunter ze Słowenii, związany z KTMem. Rok tym razem w swoim stylu przetestował model 1290 Super Adventure S. Przypomnijmy, że waży on 215 kg na sucho, ma półaktywne zawieszenie, kanapa jest na wysokości 860 mm, a ogromny silnik V2 generuje niespełna 160 KM. Jak Rok sobie z nim poradził? Całkiem neutralnie…

Powyższy klip to tylko krótki wycinek, więc jeżeli macie ochotę na więcej akcji, zapraszamy na pełny odcinek vloga od Roka:

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl