Kraków gotowy na Diverse Night Of The Jumps!
Eliasz Davidson
19 marca 2015

Jesteście gotowi na potężne emocje, wysokie loty i grube tricki podczas freestyle’owego Grand Prix Polski? My już nie możemy się doczekać!

Zainteresowanie freestyle motocrossem w Polsce musi być coraz większe skoro w tym roku organizatorzy zaplanowali aż dwa przystanki mistrzostw świata fmx w naszym kraju. Od pierwszego z nich (drugi odbędzie się w listopadzie w Gdańsku) dzielą nas już zaledwie godziny, a chętnych do udziału w krakowskiej odsłonie Diverse Night Of The Jumps było tak wielu, że postanowiono zorganizować drugi dzień zmagań w dawnej stolicy Polski.

Nadwiślański przystanek zapowiada się niezwykle emocjonująco, a sam Kraków już jest gotowy na przyjęcie najlepszych zawodników w branży podniebnych akrobacji na motocyklach i kibiców rządnych potężnych emocji. A na brak niezapomnianych wrażeń w najbliższy piątek i sobotę z pewnością nie będziemy mogli narzekać, bo podczas GP Polski aż pięciu byłych mistrzów świata stanie do walki o zwycięstwo przed biało-czerwoną publicznością.

Głównym pretendentem do wygranej jest broniący mistrzowskiego tytułu Maikel Melero, który tegoroczne zmagania rozpoczął od dwóch rewelacyjnych zwycięstw w Berlinie. Szalony Hiszpan w tym roku jest jeszcze lepszy niż w zeszłym sezonie, a jakby tego było mało w arsenale tricków ma nowy popisowy numer – Melero Roll. Jednak w Krakowie czeka go niełatwe zadanie, jeżeli ponownie będzie chciał stanąć na najwyższym stopniu podium, bo do gry powrócił również mistrz z 2013 roku David Rinaldo. Francuz po pechowym zeszłym sezonie teraz jest już gotowy do walki o zwycięstwo nie tylko w Polsce, ale również w całej serii. Pomóc mu w tym ma niezwykle efektowny i piekielnie niebezpieczny Backflip Rock Solid!

Kto okaże się najlepszy w kraju nad Wisłą? Tego dowiemy się podczas dwóch dni nafaszerowanych mocnymi freestyleowymi wrażeniami! Do zobaczenia w Krakowie!

A żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed GP Polski dorzucamy filmik z 5 najlepszymi akcjami z Berlina. Oj będzie się działo!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły