Kraków gotowy na Diverse Night Of The Jumps!

- Eliasz Davidson

Jesteście gotowi na potężne emocje, wysokie loty i grube tricki podczas freestyle’owego Grand Prix Polski? My już nie możemy się doczekać!

Zainteresowanie freestyle motocrossem w Polsce musi być coraz większe skoro w tym roku organizatorzy zaplanowali aż dwa przystanki mistrzostw świata fmx w naszym kraju. Od pierwszego z nich (drugi odbędzie się w listopadzie w Gdańsku) dzielą nas już zaledwie godziny, a chętnych do udziału w krakowskiej odsłonie Diverse Night Of The Jumps było tak wielu, że postanowiono zorganizować drugi dzień zmagań w dawnej stolicy Polski.

David_RinaldoNadwiślański przystanek zapowiada się niezwykle emocjonująco, a sam Kraków już jest gotowy na przyjęcie najlepszych zawodników w branży podniebnych akrobacji na motocyklach i kibiców rządnych potężnych emocji. A na brak niezapomnianych wrażeń w najbliższy piątek i sobotę z pewnością nie będziemy mogli narzekać, bo podczas GP Polski aż pięciu byłych mistrzów świata stanie do walki o zwycięstwo przed biało-czerwoną publicznością.

Głównym pretendentem do wygranej jest broniący mistrzowskiego tytułu Maikel Melero, który NOTJ_Krakow_PC_Luc_Ackermann_2tegoroczne zmagania rozpoczął od dwóch rewelacyjnych zwycięstw w Berlinie. Szalony Hiszpan w tym roku jest jeszcze lepszy niż w zeszłym sezonie, a jakby tego było mało w arsenale tricków ma nowy popisowy numer – Melero Roll. Jednak w Krakowie czeka go niełatwe zadanie, jeżeli ponownie będzie chciał stanąć na najwyższym stopniu podium, bo do gry powrócił również mistrz z 2013 roku David Rinaldo. Francuz po pechowym zeszłym sezonie teraz jest już gotowy do walki o zwycięstwo nie tylko w Polsce, ale również w całej serii. Pomóc mu w tym ma niezwykle efektowny i piekielnie niebezpieczny Backflip Rock Solid!

Kto okaże się najlepszy w kraju nad Wisłą? Tego dowiemy się podczas dwóch dni nafaszerowanych mocnymi freestyleowymi wrażeniami! Do zobaczenia w Krakowie!

A żeby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę przed GP Polski dorzucamy filmik z 5 najlepszymi akcjami z Berlina. Oj będzie się działo!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl