Onboard od Tadka Błażusiaka z mistrzowskiego finału SuperEnduro!

- Piotr Jędrzejak

Taddy postawił w tej rundzie na bezpieczną jazdę. Ale i tak idzie takim tempem, że ledwo nadążamy oglądać!

Ten fakt na pewno już znacie. A jeżeli nie znacie, to macie czego się wstydzić i co nadrobić. Otóż Polak, Tadek Błażusiak zgarnął w miniony weekend swój 6. z rzędu(!) tytuł Mistrza Świata SuperEnduro!

Relację z finałowej rundy razem z najlepszymi ujęciami znajdziecie w poprzednim artykule. Teraz, dzięki redakcji enduro21.com, możecie oglądać onboard z kasku Tadka Błażusiaka!

W pierwszym biegu Taddy finiszował jako trzeci. Nagranie pochodzi z drugiego startu, który tradycyjnie odbywa się w odwróconej kolejności. Do czołówki szybko przebił się Jonny Walker, który już od czwartego zakrętu wyszedł na prowadzenie i jechał samotnie do mety. Tadek, jak za chwilę zobaczycie, tuż po starcie pokonał większą część stawki, wychodząc z pierwszej sekcji głazów na 6. lokacie. Jak to wyglądało dalej, przekonacie się sami!

Środkowa część wyścigu została w filmie wycięta, dlatego obejrzycie najciekawsze pierwsze i ostatnie okrążenia.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl