Ride: demo motocyklowej gry komputerowej już dostępne!

- Piotr Jędrzejak

Właśnie dziś studio Milestone ogłosiło, że demo gry Ride jest możliwe do ściągnięcia!

Nie wiecie co to jest Ride? Jeżeli uważacie, że gry komputerowe są totalnie bez sensu, to macie dwie opcje. Albo wyłączyć to, co teraz czytacie, albo kontynuować i jednak zmienić swoje zdanie. Otóż Ride to tytuł, na który czeka prawdopodobnie każdy gracz-motocyklista.

W historii było już kilka tytułów, które skupiały się wyłącznie na motocyklach, jak chociażby MotoGP. Z drugiej strony były gry z otwartym światem, gdzie można się zrelaksować, na przykład GTA czy Test Drive Unlimited – tutaj motocykle były tylko dodatkiem, który delikatnie mówiąc nie powalał. A teraz nadchodzi Ride.

ride logo gra

Producent zapowiada 15 różnych lokacji (jak kręte drogi publiczne, miasto, czy prawdziwe tory), które będzie można eksplorować na różne strony. W grze będzie dostępnych ponad 100 motocykli podzielonych na 4 kategorie: naked, supersport, superbike, historyczne. Będzie można zmieniać ich wygląd oraz osiągi i wygląda na to, że gra pozwoli nam tuningować wszystko – od zawieszeń, przez airboxy i hamulce, a na silniku kończąc. Styl samego kierowcy też będzie można zmieniać. A najlepsze jest to, że wszystkie motocykle i akcesoria są „prawdziwe” – w Ride znajdziecie więc zarówno swoje ulubione modele motocykli, jak i kaski czy rękawice! Sprawdźcie jak szeroką dostępnością modeli chwali się Ride.

Zerknijcie na kilka filmów z Ride, które wrzucamy poniżej. Jeżeli już nie możecie się doczekać, to informujemy, że Ride ukaże się na wszystkich platformach, a premiera przewidziana jest na 27 marca. Ale jeszcze lepsza informacja to fakt, że od dziś dostępne jest DEMO gry! Możecie ściągnąć je przez Steam na komputerach PC lub przez sklep na konsoli PS4.

Zapraszamy na stronę producenta!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl