MotoRmania testuje nową Yamahę YZF-R1 – sprawdź video!

- MotoRmania

Być może pamiętacie, że w ostatnich dniach lutego wybraliśmy się do Australii. Tam, na torze Sydney Motorsport Park, czekała na nas cała flota zatankowanych i gotowych do upalania Yamah YZF-R1 i YZF-R1M!

Obszerny test, wraz z opisem wszelkich systemów obecnych na pokładzie nowego eRłana znajdziecie w aktualnym, marcowym wydaniu MotoRmanii. W prezentacji nowości na portalu znajdziecie wszelkie szczegóły na temat tego, co znalazło się w R1 i R1M. Dlatego postanowiliśmy, że teraz już nie będziemy na ten temat przynudzali i tylko pokażemy Wam film z testu.

Przypomnimy tylko to, co już być może pamiętacie z naszego Facebooka: „Nowa Yamaha R1 zaskoczyła nas dzisiaj niesamowitą elektroniką i silnikiem, który zapewnia wyjątkowo równy wzrost mocy, ALE dopiero R1M, rzuciła nas na kolana i spowodowała, że wszystko co się do tej pory wydarzyło się w branży sportowych motocykli jest już nieważne… Łokcie poprzycierane z dwóch stron.”

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl