[Konkurs] Zgarnij 4 podwójne wejściówki na Nitro Circus Live w Warszawie!
MotoRmania
19 listopada 2013

Wiemy, że chcecie być na warszawskim pokazie Nitro Circus Live, dlatego zorganizowaliśmy dla Was kilka biletów!

Ekipy Nitro Circus chyba nikomu nie trzeba zbytnio przedstawiać. Pod przewodnictwem legendarnego już Travisa Pastrany znalazło się kilku tak samo, albo i jeszcze bardziej szalonych gości. Reprezentują wszystkie widowiskowe dziedziny sportu, są kaskaderami, startowali w X-Games czy X-Fighters, ale łączy ich jedno – są zdrowo zakręceni.

Nitro Circus Live w tym roku po raz pierwszy odwiedzi Polskę! W trakcie 2-godzinnego show możecie spodziewać się dosłownie wszystkiego. Od typowego (no dobra, trochę bardziej wykręconego) FMXu, przez synchroniczne skoki na motocyklach, latające rowery, deskorolkową mega rampę, samochody, wybuchy, a kończąc na fajerwerkach i najbardziej szalonych trikach, jakie można zrobić na wszystkim, co jeździ i skacze. Krótko mówiąc, 14. grudnia na Stadionie Narodowym będzie się działo! Zobaczcie video zapowiedź:

MotoRmania jak zwykle nie zawodzi swoich czytelników. Wiemy, że każdy chciałby to zobaczyć, więc postaraliśmy się dla Was o kilka biletów! Mamy dokładnie 4 podwójne wejściówki, abyście mogli wybrać się z osobą towarzyszącą. Oczywiście musicie o nie powalczyć 😉 !

Uwaga, pytanie konkursowe brzmi:

Co kręci Was najbardziej w ekipie i pokazach Nitro Circus? Dlaczego chcecie zobaczyć show na żywo?

Potraktujcie to pytanie jako bardzo dowolne – możecie się rozpisać, albo ująć swoją odpowiedź zwięźle. Zróbcie to tak, żeby nas najbardziej zaskoczyć, zaintrygować lub rozbawić. Na Wasze maile czekamy na konkurs(małpka)motormania.com.pl do 23:59 w niedzielę, 24. listopada. Z jednego adresu akceptujemy tylko jedną odpowiedź. Wybierzemy 4 najlepsze odpowiedzi i opublikujemy je w poniedziałek 25. listopada – ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo, aby przekazać podwójne wejściówki. Czas start!

UWAGA! Konkurs jest już zakończony, sprawdź wyniki!

 

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły