[KONKURS] 5 podwójnych wejściówek na Diverse Night of the Jumps!
MotoRmania
30 października 2015

Odpowiedz na dwa proste pytania aby zgarnąć wejściówkę dla siebie i osoby towarzyszącej na przedostatnią rundę Mistrzostw Świata FMX, która odbędzie się w Trójmieście!

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs znowu zagoszczą w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Zawodnicy powalczą w przedostatniej rundzie tegorocznego cyklu, a zdobyte w Polsce punkty przybliżą szczęśliwca do tytułu mistrzowskiego. Rywalizacja w Trójmieście 21. listopada może znacząco zaważyć na tym, kto zakończy sezon w grudniu na najwyższej pozycji.

Chyba nie musimy rozpisywać się nad tym, że zapowiada się wypasiona impreza wypakowana emocjami po same brzegi? Jeżeli chcecie, to więcej informacji na stronach MotoRmanii oraz w opisie wydarzenia na Facebooku. Teraz mamy dla Was coś lepszego – 5 podwójnych wejściówek na FMX w Trójmieście! Aby zgarnąć bilety, musicie odpowiedzieć na dwa proste pytania:

1. Ile rund Mistrzostw Świata FMX rozegrało się dotychczas w Polsce?

2. Jak nazywa się zawodnik, z którym będzie można wykonać Tandem Backflipa?

Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach pod tym artykułem. Konkurs potrwa do środy 4. listopada do godziny 12:00. (Podpowiedź: Odpowiedzi na oba pytania znajdziecie pod linkami w akapicie powyżej…) Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają bilety dla dwóch osób na Diverse Night of the Jumps w Ergo Arenie. Wyniki zostaną opublikowane w treści tego artykułu, a zwycięzców poprosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową (konkurs(małpka)motormania.com.pl). Powodzenia!

[AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Konkurs jest już rozstrzygnięty – wiemy, kto otrzyma podwójną wejściówkę na Diverse Night of the Jumps w Ergo Arenie! Prawie wszyscy podaliście poprawne odpowiedzi: w Polsce rozegrało się już 6 rund NOTJ, a backflipa będzie można wykonać z Petrem Pilatem. Wylosowaliśmy pięć osób, które otrzymają bilet dla dwóch osób. Są nimi:

– Małgorzata Szymanowicz
– Paulina Pokuta
– Krzysztof Liszka
– Piotr Urbański
– Piotr Zdrojewski

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na konkurs(małpka)motormania.com.pl. Tam zdradzimy Wam tajemnicę, w jaki sposób otrzymać wejściówki i cieszyć się z przedostatniej rundy NOTJ!

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły