[KONKURS] 5 podwójnych wejściówek na Diverse Night of the Jumps!

- MotoRmania

Odpowiedz na dwa proste pytania aby zgarnąć wejściówkę dla siebie i osoby towarzyszącej na przedostatnią rundę Mistrzostw Świata FMX, która odbędzie się w Trójmieście!

Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie – Diverse NIGHT of the JUMPs znowu zagoszczą w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. Zawodnicy powalczą w przedostatniej rundzie tegorocznego cyklu, a zdobyte w Polsce punkty Iwona_Petrprzybliżą szczęśliwca do tytułu mistrzowskiego. Rywalizacja w Trójmieście 21. listopada może znacząco zaważyć na tym, kto zakończy sezon w grudniu na najwyższej pozycji.

Chyba nie musimy rozpisywać się nad tym, że zapowiada się wypasiona impreza wypakowana emocjami po same brzegi? Jeżeli chcecie, to więcej informacji na stronach MotoRmanii oraz w opisie wydarzenia na Facebooku. Teraz mamy dla Was coś lepszego – 5 podwójnych wejściówek na FMX w Trójmieście! Aby zgarnąć bilety, musicie odpowiedzieć na dwa proste pytania:

1. Ile rund Mistrzostw Świata FMX rozegrało się dotychczas w Polsce?

2. Jak nazywa się zawodnik, z którym będzie można wykonać Tandem Backflipa?

Na Wasze odpowiedzi czekamy w komentarzach pod tym artykułem. Konkurs potrwa do środy 4. listopada do DNOTJ_Konferencja_DSC_4895godziny 12:00. (Podpowiedź: Odpowiedzi na oba pytania znajdziecie pod linkami w akapicie powyżej…) Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy 5 zwycięzców, którzy otrzymają bilety dla dwóch osób na Diverse Night of the Jumps w Ergo Arenie. Wyniki zostaną opublikowane w treści tego artykułu, a zwycięzców poprosimy o skontaktowanie się z nami drogą mailową (konkurs(małpka)motormania.com.pl). Powodzenia!

[AKTUALIZACJA – WYNIKI]

Konkurs jest już rozstrzygnięty – wiemy, kto otrzyma podwójną wejściówkę na Diverse Night of the Jumps w Ergo Arenie! Prawie wszyscy podaliście poprawne odpowiedzi: w Polsce rozegrało się już 6 rund NOTJ, a backflipa będzie można wykonać z Petrem Pilatem. Wylosowaliśmy pięć osób, które otrzymają bilet dla dwóch osób. Są nimi:

– Małgorzata Szymanowicz
– Paulina Pokuta
– Krzysztof Liszka
– Piotr Urbański
– Piotr Zdrojewski

Wszystkich zwycięzców prosimy o kontakt mailowy na konkurs(małpka)motormania.com.pl. Tam zdradzimy Wam tajemnicę, w jaki sposób otrzymać wejściówki i cieszyć się z przedostatniej rundy NOTJ!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl