Ciuchy FOX doskonałe nie tylko dla wielbicieli motocrossu!

- MotoRmania

Każdy wielbiciel offroadu zna markę FOX. Jest to producent ubrań uważanych za najlepsze w swojej klasie. Szczególnie uwielbiany przez motocyklistów, FOX projektuje również dla sportowców, jednak ich ubrania w większości sprawdzają się też na co dzień. Można je rozpoznać po innowacyjnych rozwiązaniach, odporności na trudne warunki, a także charakterystycznym logo z głową lisa.

informacja prasowa

Kolekcja MX to podstawowa linia ubrań FOX – prawdziwe ubrania dla twardzieli. Pokonanie trudnej trasy w błocie i chłodzie staje się dużo prostsze, kiedy ma się na sobie bluzę i spodnie MX. Ich jaskrawe kolory sprawiają, że rozpozna je każdy fan marki FOX.

kurtka FOX damska

Casual jest pomyślany tak, aby spełniał różne zadania. Polubią go wszyscy, którzy spędzają czas na powietrzu i robią ciekawe rzeczy. Mamy do dyspozycji koszule, spodnie, koszulki, bluzy i wiele innych. Świetnie sprawdzą się podczas aktywnych dni w pracy czy na uczelni, a także jako baza stroju motocyklowego.

Active to kolekcja ubrań termoaktywnych, przeznaczonych dla sportowców i aktywnych motocyklistów. Dobrze odprowadzają pot, są komfortowe i nie krępują ruchów. Świetnie sprawdzą się w zróżnicowanych warunkach pogodowych.

Jeśli chcesz zobaczyć całą ofertę FOX, kliknij tutaj.

Jeśli chcesz przeczytać więcej o ciuchach technicznych FOX z kolekcji ACTIVE, doskonałej do uprawiania wszystkich sportów, wejdź na Dobre Sklepy Motocyklowe.

Gdzie kupić dowiesz się tu.

kurtka męska FOX zimowa

bluza FOX

plecak FOX

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl