Niemiecki road rage: kierowca próbuje zepchnąć motocyklistów

- Piotr Jędrzejak

Pewnie obiła się Wam o uszy ksywka Querly. Gość jest w internecie całkiem znany, głównie dlatego, że on i jego znajomi jeżdżą supermociakami w sposób dość… szalony. Tym razem natrafili na swojej drodze bardzo niezadowolonego kierowcę, który najwyraźniej poczuł się szeryfem dróg publicznych.

Okej, rozumiemy, że taka jazda może się komuś nie podobać. Ale straszyć rozjechaniem? Zajeżdżać drogę przy wyprzedzaniu? To już przesada. Ostatnio 68-latek w Stanach za coś takiego trafił za kratki

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl