Foto wspomnienie Diverse Night Of The Jumps Kraków
Eliasz Davidson
27 marca 2015

Mamy dla was wypasioną galerię z III rundy Mistrzostw Świata FMX autorstwa Przemka Kity. Tak wygląda kwintesencja freestyle motocrossu!

foto: Przemek Kita/
kitman.ownlog.com

Polski przystanek Mistrzostw Świata FMX już za nami, ale to nie oznacza, że damy Wam zapomnieć o niesamowitym weekendzie naładowanym potężnymi emocjami. Zawody Diverse Night Of The Jumps w Krakowie przeszły do historii jako jedne z najciekawszych zmagań we freestyle motocrossie, a my mamy na to kolejny dowód. Na tydzień po Grand Prix Polski warto dokładnie przypomnieć sobie, dlaczego tak dobrze bawiliśmy się w Tauron Kraków Arenie. Przemek Kita był na miejscu w piątkowy wieczór i specjalnie dla Was ustrzelił kilka ciekawych momentów. W kwietniowym numerze MotoRmanii będziecie mogli przeczytać, co dokładnie wydarzyło się w stolicy małopolski, a tymczasem…

Zobaczcie, co działo się podczas III rundy Mistrzostw Świata FMX!

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły