Foto wspomnienie Diverse Night Of The Jumps Kraków

- Eliasz Davidson

Mamy dla was wypasioną galerię z III rundy Mistrzostw Świata FMX autorstwa Przemka Kity. Tak wygląda kwintesencja freestyle motocrossu!

foto: Przemek Kita/
kitman.ownlog.com

Polski przystanek Mistrzostw Świata FMX już za nami, ale to nie oznacza, że damy Wam zapomnieć o niesamowitym weekendzie naładowanym potężnymi emocjami. Zawody Diverse Night Of The Jumps w Krakowie przeszły do historii jako jedne z najciekawszych zmagań we freestyle motocrossie, a my mamy na to kolejny dowód. Na tydzień po Grand Prix Polski warto dokładnie przypomnieć sobie, dlaczego tak dobrze bawiliśmy się w Tauron Kraków Arenie. Przemek Kita był na miejscu w piątkowy wieczór i specjalnie dla Was ustrzelił kilka ciekawych momentów. W kwietniowym numerze MotoRmanii będziecie mogli przeczytać, co dokładnie wydarzyło się w stolicy małopolski, a tymczasem…

Zobaczcie, co działo się podczas III rundy Mistrzostw Świata FMX!

Diverse Night Of The Jumps Krakow 2015 fot. Przemek Kita (55)

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl