Proszę Was o wsparcie moich startów w Pucharze R6, dzięki czemu mam szansę dostać się do World Superbike i kiedyś zostać Mistrzem!

Znacie mnie całkiem nieźle. Od wielu lat obecny jestem na scenie polskiego stuntu, kilka lat temu zacząłem ścigać się na dość wysokim poziomie (nawet dzięki mojemu zwycięstwu w Pucharze Świata Juniorów, po raz pierwszy usłyszano hymn Polski w czasie rundy MŚ Superbike!), a od pewnego czasu regularnie testuję dla Was motocykle w MotoRmanii. Nazywam się Adrian Pasek, mam 23 lata, a wołają na mnie Pasio!

Moim marzeniem jest zostać Mistrzem Świata Superbike. Żeby tego dokonać, muszę najpierw dostać się do tej serii, a kuźnią talentów i przedsionkiem do Superbików jest niemiecki Puchar Yamaha R6. W minionym roku zaliczyłem tam swój debiutancki sezon, który pokazał, że mogę walczyć o czołowe pozycje. Chciałbym kontynuować tę walkę o moje marzenia, ale to wszystko kosztuje, a kieszenie nie są bez dna…

Dlatego proszę Was o wsparcie, bez którego moje starty stały będą pod wielkim znakiem zapytania. Cały mój projekt opisałem na stronie crowdfundingowej wspieram.to i zapraszam, abyście zapoznali się z całą moją historią i z całym moim planem. Wasze wsparcie przeznaczone zostanie na finansowanie startów i wszystkiego, co z tym związane (od dojazdów, przez przygotowanie sprzętu, a na wsparciu mechaników kończąc). Na stronie projektu dostępnych jest kilka opcji wsparcia, a kwoty zaczynają się już od 5 złotych. W zamian za pomoc otrzymacie nie tylko moje podziękowania, ale ciekawe pakiety. Sprawdźcie sami. Wielkie dzięki!

Adrian Pasek