Adrian chce zostać Mistrzem Świata i ma do Was prośbę. Wesprzecie go?

- Adrian Pasek

Proszę Was o wsparcie moich startów w Pucharze R6, dzięki czemu mam szansę dostać się do World Superbike i kiedyś zostać Mistrzem!

Znacie mnie całkiem nieźle. Od wielu lat obecny jestem na scenie polskiego stuntu, kilka lat temu zacząłem ścigać się na dość wysokim poziomie (nawet dzięki mojemu zwycięstwu w Pucharze Świata Juniorów, po raz pierwszy usłyszano hymn Polski w czasie rundy MŚ Superbike!), a od pewnego czasu regularnie testuję dla Was motocykle w MotoRmanii. Nazywam się Adrian Pasek, mam 23 lata, a wołają na mnie Pasio!

Moim marzeniem jest zostać Mistrzem Świata Superbike. Żeby tego dokonać, muszę najpierw dostać się do tej serii, a kuźnią talentów i przedsionkiem do Superbików jest niemiecki Puchar Yamaha R6. W minionym roku zaliczyłem tam swój debiutancki sezon, który pokazał, że mogę walczyć o czołowe pozycje. Chciałbym kontynuować tę walkę o moje marzenia, ale to wszystko kosztuje, a kieszenie nie są bez dna…

Dlatego proszę Was o wsparcie, bez którego moje starty stały będą pod wielkim znakiem zapytania. Cały mój projekt opisałem na stronie crowdfundingowej wspieram.to i zapraszam, abyście zapoznali się z całą moją historią i z całym moim planem. Wasze wsparcie przeznaczone zostanie na finansowanie startów i wszystkiego, co z tym związane (od dojazdów, przez przygotowanie sprzętu, a na wsparciu mechaników kończąc). Na stronie projektu dostępnych jest kilka opcji wsparcia, a kwoty zaczynają się już od 5 złotych. W zamian za pomoc otrzymacie nie tylko moje podziękowania, ale ciekawe pakiety. Sprawdźcie sami. Wielkie dzięki!

Adrian Pasek

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl