Diverse NIGHT of the JUMPs: Mistrzostwa Świata w FMXie 2015 w Krakowie!
MotoRmania
16 grudnia 2014

Diverse NIGHT of the JUMPs zagoszczą w najnowocześniejszej i największej hali w Polsce, w której z ponad 2 tysięcy ton ziemi powstanie ogromny tor do Freestyle Motocrossu z sekcją supercrossową! Otwarta w 2014 roku Kraków Arena  do tej pory gościła jedną imprezę w randze Mistrzostw Świata. Już 21 marca 2015 roku Mistrzostwa Świata we Freestyle Motocrossie zawitają na południe kraju, gdzie zawodnicy zmierzą się w walce o punkty klasyfikacji generalnej. Wszystkich, którzy wybiorą się do Kraków Areny czeka wydarzenie sportowe najwyższej rangi połączone ze spektakularnym show. Tego jeszcze w Krakowie nie było!

informacja prasowa

Historia Mistrzostw Świata FMX w Polsce sięga roku 2006, kiedy to marka Diverse, jako pierwsza przedstawiła polskiej publiczności imprezę tak wysokiej rangi w katowickim Spodku. Wcześniej w tym samym roku Freestyle Motocross został wpisany na oficjalną listę dyscyplin motorowych rozgrywanych pod egidą FIM. W latach 2011, 2013 i 2014 zawody miały swoje kolejne odsłony w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot. 21. marca 2015 roku niesamowite ewolucje wykonywane przez zawodników na wysokości niemal trzeciego piętra powrócą na południe Polski do największej areny w naszym kraju.

Wirtuozi lotów na motocyklach po raz kolejny wrócą do Polski w prawdziwie mistrzowskim wydaniu. Reprezentanci między innymi USA, Australii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz oczywiście Polski powalczą o punkty do klasyfikacji generalnej oraz serca widzów w Kraków Arenie. Sama rywalizacja w konkursie Freestyle to jednak nie wszystko. Podczas Diverse NIGHT of the JUMPs widzowie mają okazję na bezpośrednie spotkanie z zawodnikami podczas Pit Party, a dodatkowe konkursy, w których między innymi zawodnicy będą próbowali pobić rekord świata w skoku wzwyż dostarczą dodatkowej ekstremalnej dawki wrażeń. Ponadto, organizator już teraz zapowiada, że to nie koniec atrakcji.

„Noc Skoków” słynie z tego, że za każdym razem dla widzów przygotowane jest dodatkowe show. Przykładem może być Tandem Backflip w wykonaniu Iwony Guzowskiej i Petra Pilata. Widzowie, którzy wybrali się w 2013 roku do ERGO ARENY mogli zobaczyć Iwonę Guzowską w dość niecodziennej roli. Iwona, która kojarzy się przede wszystkim z bokserskim ringiem lub salą sejmową, tym razem wspólnie z Petrem Pilatem wsiadła na motocykl i z pełnym sukcesem, wykręciła Tandem Backflipa. Co będzie wydarzeniem specjalnym w Krakowie? O tym organizatorzy wraz z wybranymi zawodnikami poinformują w niedługim czasie na specjalnej konferencji prasowej, która jak na zawody związane z freestyle’m przystało, w niestandardowy sposób zaserwuje drobny przedsmak mistrzowskich emocji.

Aby się przekonać, kto jeszcze wystąpi przed publicznością w Kraków Arenie, koniecznie śledźcie nasze informacje. Gwarantujemy, że będzie to nie tylko niesamowite wydarzenie sportowe, ale i najbardziej ekstremalne widowisko jakie kiedykolwiek widzieliście.

Nie macie pomysłu na świąteczny podarunek dla waszego męża, chłopaka, syna lub brata? Bilety na Diverse NIGHT of the JUMPs to idealny prezent, a samo wydarzenie na pewno zapamiętają na długo. Nie jest to jednak impreza tylko i wyłącznie dla „dużych chłopców”. Dowodem na to są największe areny świata, do których Mistrzostwa Świata FMX przyciągają całe rodziny dając okazję do wyśmienitej zabawy, dlatego warto wybrać się na te zawody razem. Bilety już niedługo do nabycia za pośrednictwem: Eventim, Ticketpro, oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: nightofthejumps.com
Oficjalny profil na Facebook’u: facebook.com/NIGHToftheJUMPs
Promotor w Polsce i więcej informacji: SPORTAINMENT.pl

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły