Best of Web 7, czyli kompilacja najlepszych filmów z internetu: są motocykle!
Piotr Jędrzejak
16 grudnia 2014

Jeżeli uważacie, że niezbyt wiele filmów w internecie zasługuje na poświęcenie im kilku minut swojego wolnego czasu, to ten mimo wszystko na pewno znajdzie się w ścisłej czołówce produkcji wartych obejrzenia kilka razy.

Być może zetknęliście się już z tytułem „Best of Web by Zapatou” – odpowiada za nie Luc Bergeron, który w sieci podpisuje się ksywką właśnie Zapatou. Jak sam o sobie pisze, jest reżyserem, aktorem, a do tego zajmuje się obróbką video. Zapatou stał się legendą internetu właśnie dzięki kompilacjom Best of Web. Wypuszcza je raczej rzadko (ok. raz na pół roku), ale jak już ta produkcja się pojawia, momentalnie okrąża cały internet. To rzeczywiście są Najlepsze z Sieci! Tym razem, już w siódmej produkcji znalazły się ujęcia z 233 filmów – i oczywiście nie zabrakło motocykli.

Film trwa blisko 7 minut, ale coś nam się wydaje, że nie będziecie żałowali żadnej sekundy. Polecamy pełny ekran i HD.

Jeżeli chcecie obejrzeć każdy z poszczególnych filmów znajdujących się w kompilacji, Zapatou przygotował ich listę – klik.

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły