OGROMNA tuba wydechowa i odcinka w Kawasaki 636… W jakości 4K!
Piotr Jędrzejak
16 grudnia 2014

Sławę w internecie można zyskać na wiele sposobów. Czy ten jest najlepszy?

Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami, ale nam się wydaje, że są lepsze sposoby. Jednak fakt jest niezaprzeczalny, że sławę udało się zgarnąć! To video obejrzało ponad 700 000 osób w ciągu zaledwie 4 miesięcy… Zobaczcie to również Wy. Zwróćcie uwagę na reakcję ludzi dookoła – chyba naprawdę musiało być głośno!

Nie ma tutaj zbyt wiele do tłumaczenia. Trzeba jednak przyznać, że do skonstruowania tej tuby trzeba było się nieźle przyłożyć. Technikę obracania motocykla chłopaki też musieli ćwiczyć… Ale czego to nie robi się, aby być najfajniejszym na zlocie w Rumunii (co potwierdza tablica rejestracyjna)! W trosce o to, abyście mogli jak najlepiej doświadczyć wrażeń, wszystko nagrane jest w jakości 4K. (Co w pewnym sensie dopełnia absurdu całej sytuacji…)

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły