Wydaje ci się, że dobrze patrzysz na motocyklu? Sprawdź.. Możesz się zdziwić (video).

To czy prawidłowo patrzysz będzie też jednym z wielu elementów weryfikacji na naszych bezpłatnych szkoleniach na Torze Radom w dniach 28.09., 29.09., 01.10. i 02.10. (są miejsca i można wybrać dowolny dzień). Każdy z uczestników zostanie nagrany w celu analizy wielu aspektów jazdy, a patrzenie będzie ważnym z nich. Jeżeli nie jesteś naszym subskrybentem to zostań teraz i zapisz się jak najszybciej na szkolenie – tutaj zapoznasz się z programem szkolenia i znajdziesz linka do wszelkich szczegółów.

Mama zawsze nam mówiła, że mamy patrzyć pod nogi i teraz trudno się od tego odzwyczaić. Świadomość tego, że należy patrzeć tam gdzie chcemy jechać jest już dobrze zakorzeniona w naszym polskim motocyklowym środowisku, ale treningi w Moto Angeles pokazały, że w praktyce temat pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Przestajemy „dobrze” patrzeć gdy tylko z motocyklem pod nami dzieje się coś co wybija nas z komfortu. Jeżeli np. wyjeżdżamy z zakrętu zbyt szeroko, to błyskawicznie, 90% osób zaczyna patrzeć pod koło zamiast utrzymywać wzrok w kierunku, w którym chcą jechać. Oczywiście tym samym pogarszając swoją sytuację – zaczynają jechać tam gdzie patrzą i bardzo często zamiast zmieścić się mimo wszystko na asfalcie kończą poza nim. To tylko jeden z przykładów. Zobacz nasz materiał filmowy, zobacz jak powinno wyglądać patrzenie, a potem nagraj sobie podobny film i zweryfikuj. Dla subskrybentów mamy małe filmowe uzupełnienie do tego filmu, w sekcji Premium poniżej. Nie jesteś subskrybentem? Zostań! Odbierz zniżki na 1500zł, przyjeżdżaj na bezpłatnie szkolenia i seminaria, dołącz do nas :):)

Aby oglądać ten materiał ODBIERZ "1500 ZŁ PLUS" DLA CIEBIE na zakupy u naszych partnerów!
Przejdź szybką procedurę subskrypcji Pakietu Premium.
Kliknij w "Premium Content" aby mieć dostęp do ekskluzywnych materiałów

Ciesz się z rocznego dostępu do wyjątkowych materiałów i zrealizuj bon u naszych partnerów: AGV, Dainese, Ozon, Bitubo, POLand Position, Arrow, Motorraid, 
RobertOzon, East River Enduro, Braking, Pit Bike Racing Lublin, LocoGP

dainese
agv
arrow
bitubo
breaking
yamaha
robertozon
motorraid
ere
bitbike

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły