Wydaje ci się, że dobrze patrzysz na motocyklu? Sprawdź.. Możesz się zdziwić (video).

- MotoRmania

To czy prawidłowo patrzysz będzie też jednym z wielu elementów weryfikacji na naszych bezpłatnych szkoleniach na Torze Radom w dniach 28.09., 29.09., 01.10. i 02.10. (są miejsca i można wybrać dowolny dzień). Każdy z uczestników zostanie nagrany w celu analizy wielu aspektów jazdy, a patrzenie będzie ważnym z nich. Jeżeli nie jesteś naszym subskrybentem to zostań teraz i zapisz się jak najszybciej na szkolenie – tutaj zapoznasz się z programem szkolenia i znajdziesz linka do wszelkich szczegółów.

Mama zawsze nam mówiła, że mamy patrzyć pod nogi i teraz trudno się od tego odzwyczaić. Świadomość tego, że należy patrzeć tam gdzie chcemy jechać jest już dobrze zakorzeniona w naszym polskim motocyklowym środowisku, ale treningi w Moto Angeles pokazały, że w praktyce temat pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Przestajemy „dobrze” patrzeć gdy tylko z motocyklem pod nami dzieje się coś co wybija nas z komfortu. Jeżeli np. wyjeżdżamy z zakrętu zbyt szeroko, to błyskawicznie, 90% osób zaczyna patrzeć pod koło zamiast utrzymywać wzrok w kierunku, w którym chcą jechać. Oczywiście tym samym pogarszając swoją sytuację – zaczynają jechać tam gdzie patrzą i bardzo często zamiast zmieścić się mimo wszystko na asfalcie kończą poza nim. To tylko jeden z przykładów. Zobacz nasz materiał filmowy, zobacz jak powinno wyglądać patrzenie, a potem nagraj sobie podobny film i zweryfikuj. Dla subskrybentów mamy małe filmowe uzupełnienie do tego filmu, w sekcji Premium poniżej. Nie jesteś subskrybentem? Zostań! Odbierz zniżki na 1500zł, przyjeżdżaj na bezpłatnie szkolenia i seminaria, dołącz do nas :):)

Witajcie w sekcji Premium, dzisiaj bardzo krótkie uzupełnienie materiału, związanego z patrzeniem. Temat jest stosunkowo prosty, ale niestety zdarza się „przerost formy nad treścią” i często zaczynamy przesadzać. Film wszystko wyjaśnia. Zapraszamy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl