Bezpłatne szkolenie Motormanii na Torze Radom. Zobacz nad czym będziemy pracować i się zapisz:).

- MotoRmania

Aż cztery dni treningowe przeznaczyliśmy dla naszych subskrybentów na torze Radom (koniec września, początek października), a potem trzy seminaria dotyczące zawieszenia, które odbędą się w listopadzie. Tutaj dowiecie się wszystkich szczegółów i jak się zapisać. Serdecznie Was zapraszamy. Najbardziej popularną datą jest 02.10.2020 na torze Radom i tutaj mamy ostatnie 7 miejsc – więc jeżeli jesteś subskrybentem to się pospiesz, a jeżeli nie to pospiesz się jeszcze bardziej :):) i najpierw nim zostań (tutaj dowiesz się wszystkiego). Na pozostałe daty jest jeszcze 50% miejsc wolnych .

Czym będziemy się zajmować na torze w Radomiu? Po pierwsze każdy uczestnik zostanie nagrany i ten materiał będzie podstawą do indywidualnych konsultacji. Głównie skupimy się na pozycji- zobacz jak się tym zajmujemy.

Drugim ważnym aspektem będą dwa największe błędy związane z jazdą na torze i często przenoszone na drogę, co w krytycznych sytuacjach może prowadzić do przykrych konsekwencji. Oto pierwszy błąd, który najczęściej popełniacie..

A to kolejny…

DOŁĄCZCIE DO NAS! Zapraszamy Was serdecznie 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl