Bezpłatne szkolenie Motormanii na Torze Radom. Zobacz nad czym będziemy pracować i się zapisz:).
MotoRmania
12 września 2020

Aż cztery dni treningowe przeznaczyliśmy dla naszych subskrybentów na torze Radom (koniec września, początek października), a potem trzy seminaria dotyczące zawieszenia, które odbędą się w listopadzie. Tutaj dowiecie się wszystkich szczegółów i jak się zapisać. Serdecznie Was zapraszamy. Najbardziej popularną datą jest 02.10.2020 na torze Radom i tutaj mamy ostatnie 7 miejsc – więc jeżeli jesteś subskrybentem to się pospiesz, a jeżeli nie to pospiesz się jeszcze bardziej :):) i najpierw nim zostań (tutaj dowiesz się wszystkiego). Na pozostałe daty jest jeszcze 50% miejsc wolnych .

Czym będziemy się zajmować na torze w Radomiu? Po pierwsze każdy uczestnik zostanie nagrany i ten materiał będzie podstawą do indywidualnych konsultacji. Głównie skupimy się na pozycji- zobacz jak się tym zajmujemy.

Drugim ważnym aspektem będą dwa największe błędy związane z jazdą na torze i często przenoszone na drogę, co w krytycznych sytuacjach może prowadzić do przykrych konsekwencji. Oto pierwszy błąd, który najczęściej popełniacie..

A to kolejny…

DOŁĄCZCIE DO NAS! Zapraszamy Was serdecznie 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły