BEZPŁATNE treningi jazdy Motormanii i seminaria z ustawień zawieszenia dla czytelników. Tor Radom, Katowice, Warszawa.

- MotoRmania

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne szkolenia i treningi (prowadzenie Pejser) wszystkich naszych czytelników, którzy już subskrybują materiały Premium, oraz wszystkich, którzy zrobią to do 27 września (tutaj dowiesz się szczegółów). Zajęcia omawiające ustawienia zawieszeń odbędą się na salach konferencyjnych pod Warszawą i w Katowicach ( będziemy dodawać kolejne lokalizacje), a zajęcia praktyczne z jazdy na Torze Radom (jeszcze we wrześniu!). Chcemy Wam nie tylko przekazywać na bierząco naszą wiedzę teoretyczną (praca nad pozycją –tutaj, kontrola uślizgu – tutaj, zrozumienie geometrii motocykla – tutaj), ale w ramach subskrybcji weryfikować i uzupełniać waszą wiedzę na zajęciach praktycznych gdzie staniemy twarzą w twarz :). Motormania, odkąd przenieśliśmy siedzibę do Hiszpanii, pracuje z czołowymi technikami MotoGP ( zobacz film poniżej) i oni przekazują nam bezcenną wiedzę, którą możemy Wam przedstawiać na bezpłatnych szkoleniach dotyczących najnowszych trendów w technice jazdy tłumacząc również proste rozwiązania dotyczące ustawień zawieszenia.

Regulacja zawieszenia, poprzez fakt, że możemy podobne efekty osiągnąć na różne sposoby, jest złożona. ALE NIE JEST SKOMPLIKOWANA – w zasadzie rządzi się bardzo prostymi zasadami. W materiale powyżej (i w wielu innych z sekcji Premium) przekonacie się jak pracujemy, jak tłumaczymy pracę nad zawieszeniem oraz technikami jazdy. Jeżeli masz już dostęp do materiałów Premium możesz zobaczyć od razu nasz najnowszy materiał dający informacje o konkretnych ingerencjach niwelujących problemy zawieszenia na hamowaniu (film w sekcji Premium na samym dole tego artykułu).

Roczny koszt dostępu do publikacji Premium to zaledwie 149zł, a oprócz testów i materiałów szkoleniowych otrzymujecie również pakiet zniżek na 1500zł do realizacji podczas zakupów w renomowanych polskich firmach (tutaj szczegóły). Rejestracja jest uproszczona i zajmie Ci tylko chwilę. Oto terminy najbliższych zajęć i treningów.

BEZPŁATNE ZAJĘCIA Z USTAWIEŃ ZAWIESZENIA (dla subskrybentów)

  1. Sobota 14.11. 2020 godzina 11.00 Hotel DeSilva ( aglomeracja Warszawska), adres: ul. Puławska 4, 05-500 Piaseczno.
  2. Sobota 21.11. 2020 godzina 11.00 Hotel Campanile, ul. Sowińskiego 48 Katowice
  3. Sobota 28.11.2020 godzina 11.00 Hotel DeSilva ul. Puławska 4, 05-500 Piaseczno

Czas trwania : od 2h do „ostatniego subskrybenta” 🙂

Program: Omówienie geometrii motocykla. Omówienie wpływu poszczególnych manewrów na zmiany geometrii motocykla. Omówienie funkcji zawieszenia. Omówienie występujących problemów i ich zwalczania poprzez ingerencję w ustawienia zawieszenia.

Bonus: analiza zdjęć lub filmów jazdy uczestników i konsultacja. Zdjęcia i filmy macie na pewno w telefonach :).

Uwagi : Maksymalna ilość osób na zajęciach to 30 osób w Piasecznie i 27 osób w Katowicach. Zgłaszacie się na [email protected] podając maila, który jest Waszym loginem do pakietu Premium. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Jeżeli będzie więcej chętnych zorganizujemy kolejne terminy w grudniu 2020 i styczniu 2021. Jeżeli podane miejsca znajdują się zbyt daleko od Was piszcie skąd jesteście – postaramy się dodać nowe lokalizacje, tak aby czytelnicy z dalszych rejonów też mogli skorzystać z zajęć bliżej ich miejsca zamieszkania.

SZKOLENIE NA TORZE RADOM (dla subskrybentów)

Szkolenie na torze w Radomiu przeprowadzimy dla subskrybentów podczas normalnych godzin funkcjonowania toru w następujących datach:

28.09. 2020 (poniedziałek) : godzina 9.00- 18.00

29.09.2020 (wtorek) : godzina 9.00-18.00

01.10.2020 (czwartek): godzina 9.00-18.00

02.10.2020 (piątek): godzina 9.00-18.00

Program: Omówienie zasadniczych czynników decydujących o skuteczności jazdy na torze. Weryfikacja i ewentualna korekta toru jazdy oraz pozycji w oparciu o nagranie typu onboard Twojego przejazdu, a następnie indywidualną konsultację.

Uwaga: Maksymalne ilość uczestników to 25 osób. Zgłaszacie się na [email protected] podając maila, który jest Waszym loginem do pakietu Premium. Decyduje kolejność zgłoszeń.

WAŻNE:

  1. Tor Radom w ciągu dnia treningowego oferuje 3 sesje : od godziny 9.00 do 12.00, od godziny 12.00 do 15.00, i od godziny 15.00 do 18.00. Chcemy w miarę proporcjonalnie podzielić grupę – napisz w mailu jakie są Twoje preferencje godzinowe.
  2. Nasze szkolenie jest bezpłatne, ale niestety musisz zapłacić Torowi Radom za możliwość korzystania z obiektu. 1 sesja kosztuje 90zł (3h). 2 sesje (6h) 140zł. Nie zalecamy brania 3 sesji – 6 godzin jazdy to już bardzo dużo.
  3. W razie prognoz deszczowych przyjeżdżamy i decydujemy o jeździe na miejscu. Jeżeli pogoda ostatecznie pokrzyżuje plany wtedy przenosimy termin szkolenia.

Jeżeli chętnych będzie więcej dodamy kolejne terminy w pierwszej połowie października 2020 – w przypadku jeszcze większego zainteresowania dodamy terminy w sezonie 2021.

Zobacz nasz film z pracy nad pozycją 🙂 ZAPRASZAMY 🙂

Witaj w sekcji Premium – zapraszamy na nasz materiał dotyczący korekt zawieszenia przy nieprawidłowościach podczas hamowania 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl