Ustawienia motocykla.. O co chodzi, i jak możemy to łatwo zrozumieć.

- MotoRmania

Motormania odpala cykl filmów poświęcony prostym zasadom regulacji motocykli sportowych, używanych do treningów torowych lub do zawodów. Znajdziesz tutaj proste i zrozumiałe wyjaśnienia dotyczące ustawień geometrii oraz regulacji zawieszenia. Pierwszy materiał dotyczący zrozumienia wyzwania jakie przed nami stoi oraz wyznaczający pierwsze zadania z zakresu zrozumienia geometrii możecie zobaczyć poniżej :). Mamy nadzieję, że zachęci was do subskrypcji pakietu Premium, gdzie w najbliższych dniach codziennie będziecie mogli oglądać kolejne materiały dotyczące ustawień, a później zagadnienia związane z techniką jazdy. Przy subskrypcji od razu odbieracie pakiet „1500zł Plus” czyli bon, który możecie wykorzystać na zakupy motocyklowe w wielu miejscach i udział w różnych treningach. Np. na track dayach z Motorraidem 🙂 – wszystkiego dowiecie się tutaj.

GEOMETRIA PODWOZIA – O CO CHODZI I DLACZEGO JEST WAŻNA 🙂

Ustawianie zawieszenia ma wpływ na geometrię podwozia, ale nie jest zasadniczym elementem regulacji geometrii podwozia. Ta z kolei jest absolutnie podstawowym narzędziem wykorzystywanym do ustawień motocykla pod dany tor i preferencje zawodnika. Zmiany odczuwalne po regulacji geometrii podwozia są tak wyraźne, że wyczuje je nawet początkujący amator. Można powiedzieć, że SĄ FUNDAMENTALNE.

W pierwszym materiale dotyczącym ustawień motocykli tłumaczymy jak istotne jest to zagadnienie i dajemy pierwsze rady jak ustawić motocykl. Jeżeli materiał Wam się spodoba i chcecie w zobaczyć więcej to odbierzcie swój pakiet „1500zł Plus” dokonując sybskrypcji materiałów Premium. Zapraszamy 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl