Kwestia pozycji – najczęstszy błąd polskich motocyklistów. Wyjaśniamy o co chodzi.

- MotoRmania

Nasz cykl materiałów szkoleniowych dotyczących pozycji wygenerował serię pytań, które skierowaliście do nas w licznych mailach. Bardzo dziękujemy za kontakt – w odpowiedzi przygotowaliśmy poniższy materiał. Przed wami szczegółowa analiza waszych wątpliwości związanych z wzorowaniem się na zawodnikach. Jeżeli spodoba Ci się nasz materiał możesz zobaczyć jego drugą część po zarejestrowaniu się w sekcji Premium. W drugiej części dajemy dokładne wskazówki związane z tym jak wystrzegać się głównego błędu związanego z pozycją na torze. Niestety niemalże 90% osób, które przyjechało na nasze treningi przez ostatnie dwa lata miało z tym ogromy problem. Warto zatem uświadomić sobie problem i nad nim pracować. Zachęcamy do zobaczenia naszych innych materiałów takich jak pierwsze odcinki związane z ćwiczeniem pozycji, czy regulacją zawieszenia. Pamiętajcie, że w momencie rejestracji w sekcji Premiu otrzymujecie pakiet „1500zł Plus” do wykorzystania na szkolenia, treningi, usługi i produkty motocyklowe :). Oglądajcie i dajcie znać jeżeli chcecie jakieś dodatkowe wyjaśnienia :). Pamiętajcie – druga część tego filmu znajduje się poniżej – musicie wejść na banner „sekcji premium”.

Podobało się i chcesz więcej? Wiesz co masz robić 🙂 – klikaj poniżej, zarejestruj się, dołącz do nas, odbierz „1500zł Plus” i jedziemy 🙂

Witaj w sekcji Premium – zapraszamy na drugą część materiału.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl