Pozycja na motocyklu – jak nad nią pracować? Film treningowy dla zaawansowanych i początkujących.

Pozycja na motocyklu to jedno z największych utrapień adeptów jazdy sportowej. Zapraszamy na materiał, w którym tłumaczymy kwestię pozycji i proponujemy na co zwrócić uwagę oraz jak zacząć ją ćwiczyć. Pierwsza część materiału filmowego obszernie tłumaczy podstawowe zagadnienia oraz omawia esencjonalne ćwiczenie. Druga część dostępna dla czytelników pakietu Premium rozwija temat ćwiczenia i oferuje dodatkowe, bardzo ważne wskazówki treningowe. Ten temat oraz wiele innych ( geometria oraz regulacja zawieszenia) będziemy dalej rozwijać, abyście mogli trenować samodzielnie i mieli jak największą wiedzę podnoszącą wasze umiejętności jazdy. Oczywiście zapraszamy na trening do Moto Angeles – jeżeli jesteś czytelnikiem materiałów Premium to otrzymasz, aż 400zł zniżki na pobyt treningowo wypoczynkowy w naszej haciendzie. Pamiętaj, że z pakietem premium otrzymujesz natychmiast bon „1500zł Plus” do wykorzystania przy zakupie Dainese, akcesoriów i szkoleń – między innymi w firmie Pit Bike Racing gdzie możesz przećwiczyć to co proponujemy w poniższym filmie. Daj się namówić na następujący plan 🙂 : a) zobacz nasz materiał szkoleniowy b) jeżeli Ci się spodoba zostań czytelnikiem Premium i zobacz drugą część naszego filmu, która jest na dole tego materiały dostępna w pakiecie Premium d) zaplanuj trening Pit Bike Racing na MiniGP i zrealizuj tym samym część pakietu „1500zł Plus” zwracając sobie wydatek na pakiet Premium i ćwicząc pozycję. Druga część filmu zawiera wiele ważnych wyjaśnień i szczegółów – zobacz koniecznie!

Ćwiczenia na motocyklach typu MiniGP możecie już zrealizować w kilku miejscach w Polsce. Na pewno w Krzemień Racing w Gliwicach – zapraszamy do kontaktu firmy, które mają takie maszyny. Odezwijcie się na pejser@motormania.com,pl, zaoferujcie zniżki czytelnikom Motormanii i jeżeli macie dobre opinie to będziemy Was w zamian bezpłatnie promować..

PONIŻEJ DRUGA CZĘŚĆ FILMU, którą możesz zobaczyć zostając czytelnikiem Premium – zasubskrybuj nasze materiały Premium, odbierz „1500zł Plus” i oglądaj następną część naszego materiału szkoleniowego.

Aby oglądać ten materiał ODBIERZ "1500 ZŁ PLUS" DLA CIEBIE na zakupy u naszych partnerów!
Przejdź szybką procedurę subskrypcji Pakietu Premium.
Kliknij w "Premium Content" aby mieć dostęp do ekskluzywnych materiałów

Ciesz się z rocznego dostępu do wyjątkowych materiałów i zrealizuj bon u naszych partnerów: AGV, Dainese, Ozon, Bitubo, POLand Position, Arrow, Motorraid, 
RobertOzon, East River Enduro, Braking, Pit Bike Racing Lublin, LocoGP

dainese
agv
arrow
bitubo
breaking
yamaha
robertozon
motorraid
ere
bitbike

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły