Hiszpanie uczą się jazdy od Polaków! Jak to się stało?
MotoRmania
14 września 2020

Ostatnio na torze Almeria oraz Copo dochodzi do sytuacji, w której tradycyjne role się odwróciły. To z Hiszpanii czerpiemy wzory tego jak trenować i na synchronizacji tutejszych metod nieustannie doskonalimy program treningowy w Moto Angeles (tutaj dowiesz się więcej na temat naszych bezpłatnych szkoleń z nami na torze Radom – jeszcze we wrześniu) . Ale kiedy nasze treningi zaczęły zwracać na siebie uwagę, coraz więcej lokalnych motocyklistów pytało, czy może w nich wziąć udział.

Niestety w normalnym trybie musimy odmawiać Hiszpanom, ponieważ w Moto Angeles trenujemy pięć dni w tygodniu z pięcioma gośćmi naszej haciendy, i po prostu nie możemy się zajmować dodatkowymi osobami. Jednak w czasach kiedy najpierw kwarantanna, a następnie obecny zakaz lotów bezpośrednich do Hiszpanii, uniemożliwia nam pracę z Wami, sytuacja się nieco zmieniła. Praca z kilkoma lokalnymi riderami, pociągnęła za sobą kolejnych chętnych i przeniosła się na tor Almeria, gdzie pomagamy Hiszpanom urwać czasy. Zobaczcie zajawkę z ostatniego weekendu poniżej. ZAPRASZAMY na bezpłatne treningi dla subskrybentów na Tor Radom we wrześniu i październiku, oraz do Moto Angeles na zimowe i wiosenne turnusy! Dołączcie do nas 🙂

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły