Hiszpanie uczą się jazdy od Polaków! Jak to się stało?

- MotoRmania

Ostatnio na torze Almeria oraz Copo dochodzi do sytuacji, w której tradycyjne role się odwróciły. To z Hiszpanii czerpiemy wzory tego jak trenować i na synchronizacji tutejszych metod nieustannie doskonalimy program treningowy w Moto Angeles (tutaj dowiesz się więcej na temat naszych bezpłatnych szkoleń z nami na torze Radom – jeszcze we wrześniu) . Ale kiedy nasze treningi zaczęły zwracać na siebie uwagę, coraz więcej lokalnych motocyklistów pytało, czy może w nich wziąć udział.

Niestety w normalnym trybie musimy odmawiać Hiszpanom, ponieważ w Moto Angeles trenujemy pięć dni w tygodniu z pięcioma gośćmi naszej haciendy, i po prostu nie możemy się zajmować dodatkowymi osobami. Jednak w czasach kiedy najpierw kwarantanna, a następnie obecny zakaz lotów bezpośrednich do Hiszpanii, uniemożliwia nam pracę z Wami, sytuacja się nieco zmieniła. Praca z kilkoma lokalnymi riderami, pociągnęła za sobą kolejnych chętnych i przeniosła się na tor Almeria, gdzie pomagamy Hiszpanom urwać czasy. Zobaczcie zajawkę z ostatniego weekendu poniżej. ZAPRASZAMY na bezpłatne treningi dla subskrybentów na Tor Radom we wrześniu i październiku, oraz do Moto Angeles na zimowe i wiosenne turnusy! Dołączcie do nas 🙂

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl