Kolejny kultowy tytuł wstrzymuje druk. Czy kupujecie jeszcze prasę motocyklową?
MotoRmania
16 września 2020

Niestety, wiele kultowych tytułów na których się wychowaliśmy, takich jak chociażby brytyjski „Superbike” czy wspaniały magazyn „Racer” już od dawna nie istnieje. Amerykański „Cycle World” był dla nas biblią – każde wydanie było kiedyś dosłownie „biblijnej” grubości. Kiedy dwa lata temu ta grubość spadła do objętości zeszytowej było jasne, że niedługo nastąpi nieuniknione. Ostatecznie październikowy numer „Cycle World” będzie oficjalnie ostatnim drukowanym wydaniem tego czasopisma. Od grudnia „Cycle World” kupisz tylko w wersji cyfrowej. Motormania zaprzestała wydawania magazynu dwa lata temu, kiedy stało się dla nas jasne, że należy koncentrować wysiłki na nowych formach budowania platformy eventowo-komunikacyjnej. Czas pokaże czy postąpiliśmy słusznie. Kibicujemy polskim tytułom, które jeszcze utrzymują się na rynku, czyli „Światowi Motocykli” oraz „Motocyklowi” . Czy jeszcze sięgacie po prasę motocyklową? Albo inaczej: czy sięgacie jeszcze po prasę w ogóle? Czy waszym zdaniem ta era już się w zasadzie zakończyła?

Uwaga! Bezpłatne szkolenie z Motormanią na torze Radom! Zostaniesz nagrany, i otrzymasz konsultację oraz wskazówki dotyczące pozycji oraz nitki przejazdu. Mamy jeszcze miejsca. Tutaj dowiesz się wszystkiego: ilość miejsc ograniczona.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły