Solidny łańcuch ze zintegrowanym zapięciem oraz alarmem to świetny pomysł na zabezpieczenie swojego jednośladu.

informacja prasowa

Kradzieże to zmora wszystkich motocyklistów. Na forach i grupach coraz częściej można znaleźć prośby o pomoc w odnalezieniu skradzionych maszyn. W takich sytuacjach nie ma co liczyć że motocykl do nas wróci. Złodzieje bardzo często nie mają skrupułów i działają coraz odważniej, dlatego należy zadbać o bezpieczeństwo swojego motocykla.

Na rynku znaleźć możemy różnego rodzaju zabezpieczenia. Począwszy od niewielkich blokad tarcz hamulcowych, poprzez kłódki, a kończąc na ciężkich i masywnych łańcuchach. Każde z nich dba o bezpieczeństwo w inny sposób. Większość zabezpieczeń wyposażona jest we wbudowany sygnał dźwiękowy, który potrafi skutecznie zniechęcić złodzieja do podejmowania jakichkolwiek działań.

Łańcuch z zapięciem i alarmem Kovix KCL8-120 (2)

Aby wybrać odpowiedni rodzaj blokady należy przeanalizować się ile warty jest dla nas motocykl. Jeżeli przeznaczyliśmy na niego oszczędności życia, a jego strata byłaby dla nas bardzo bolesna, to nie warto się zastanawiać, tylko zainwestować w rozwiązanie, które będzie nie do sforsowania.

Solidną propozycją zabezpieczenia pojazdu jest łańcuch Kovix KCL8-120. Jest wyjątkowo praktyczny ponieważ nie wymaga zabierania ze sobą dodatkowej kłódki. Został wyposażony w zintegrowane z alarmem zapięcie, czyniąc otwieranie i zamykanie banalnie prostym. Wszystkie próby kradzieży kończą się wzbudzeniem sygnału dźwiękowego o natężeniu 120 dB, co skutecznie odstrasza złodziei. Łańcuch składa się z 8-milimetrowych ogniw osłoniętych miękkim materiałem, który zapobiega zarysowaniu felg czy innych elementów pojazdu. Jego 120 cm długości pozwala swobodnie przypiąć motocykl do różnych elementów otoczenia, takich jak barierki czy latarnie, a nawet spięcie dwóch pojazdów jednocześnie. Zastosowań takiego łańcucha jest wiele, można nim zabezpieczyć rower, czy bramę wjazdową do posesji. W zestawie otrzymujemy baterię oraz saszetkę Kovix, która ułatwia przechowywanie łańcucha. Zabezpieczając nim motocykl, cała okolica pozostanie czujna, a wzbudzony w nocy alarm obudzi nawet sąsiada mieszkającego dwa domy dalej.

Łańcuch z zapięciem i alarmem Kovix KCL8-120 (1)

Cena sugerowana: 189,00 PLN

Listę salonów sprzedaży zabezpieczeń marki Kovix znaleźć możemy na stronie kovix-morettiparts.pl.