Do czego służy KTM 690 Enduro R? II część relacji z testu długodystansowego!
Simpson
24 lutego 2014

Podczas naszych motocyklowych wojaży często towarzyszą nam kamery GoPro. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tym, co zarejestrowaliśmy na pomarańczowym „sześćset dziewięćdziesiąt”.

Dzisiaj przedstawiamy Wam drugą część przygód z KTM 690 Enduro R. Po obejrzeniu tego filmu stwierdziliśmy, że powinniśmy go zatytułować: „Milion zastosowań zwrotu: dać radę!” Prezenterzy z nas jak z Wojewódzkiego zapaśnik, więc musicie nam wybaczyć ciągłe powtórzenia i wszelkie wpadki. To co jest ważne, to treść. Tym razem pokażemy Wam, jak Enduro R radziło sobie w Hiszpanii na fabrycznych oponach i co się stało, gdy Eliasz zorganizował do niego opony Motoz. Zobaczcie kolejną część podsumowania sezonu i nie krępujcie się: jeśli posiadacie jakieś pytania lub pragniecie nas po prostu wyszydzić. Zapraszamy!

Wcześniej koniecznie obejrzyjcie również:
I część „Do czego służy KTM 690 Enduro R?”
oraz
Cały film z testu opon Motoz!

Zdjęcia: Darek Felis-Obrycki

Simpson
Redaktor naczelny

Pierwszy tester na pokładzie. Jego „kreatywna” jazda przekłada się na ciekawe zdjęcia i jeszcze ciekawsze zadania dla jego lekarza. Skutecznie odnajduje limity swoje i motocykli, co przynosi przeróżne efekty... Masz sprawę? Skontaktuj się .

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły