Do czego służy KTM 690 Enduro R? Podsumowanie testu długodystansowego!
Simpson
8 lutego 2014

Podczas naszych motocyklowych wojaży często towarzyszą nam kamery GoPro. Postanowiliśmy podzielić się z Wami tym, co zarejestrowaliśmy na pomarańczowym „sześćset dziewięćdziesiąt”.

Pamiętacie test naszego długodystansowego KTM 690 Enduro R ze styczniowego numeru? Jeśli tak, to wiecie mniej więcej jak się jeździ na tej maszynie. Dzisiaj zobaczycie na jakich podstawach wyciągnęliśmy końcowe wnioski. Przed tym jak motocykl został odesłany do centrali w Austrii, postanowiliśmy spędzić z nim trochę czasu i powspominać to, co się działo przez 3 miesiące.

Specjalnie dla Was przełamaliśmy nieśmiałość i zaprosiliśmy chłopaków z Shoot This, żeby nagrali nasze wywody. Zero reżyserki, zero scenariusza, zero powtórzeń, najzwyklejsza debata uwieczniona na wideo. Temat ciągnął się tak długo, że postanowiliśmy podzielić wideo na 3 części. Oprócz zakatarzonego Simpsona i nieśmiałego Eliasza zobaczycie sporo przebitek z jazdy.

Zapraszamy do obejrzenia I części podsumowania testu długodystansowego KTM 690 Enduro R!

Zdjęcia: Dariusz Felis-Obrycki

Simpson
Redaktor naczelny

Pierwszy tester na pokładzie. Jego „kreatywna” jazda przekłada się na ciekawe zdjęcia i jeszcze ciekawsze zadania dla jego lekarza. Skutecznie odnajduje limity swoje i motocykli, co przynosi przeróżne efekty... Masz sprawę? Skontaktuj się .

Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły