Boobs everywhere i ostre ściganie, czyli wspomnienie Anaheim 3!
Eliasz Davidson
7 lutego 2014

Na piątkowy wieczór mamy dla was ogromną porcję pięknych dziewczyn Monstera i emocjonujące wyścigi AMA Supercrossu od środka

W końcu kolejny weekend, a co za tym idzie – kolejna dawka ekscytujących zmagań podczas Monster Energy AMA Supercrossu. Tym razem najefektowniejsze wyścigi offroadowe będą gościły w San Diego. Jednak zanim zawodnicy zaczną ostrą walkę o punkty do generalki podczas VI rundy, mamy dla was kolejne video od Dirt Sharka.

„Brudny rekin” skupił się wisience na torcie podczas minionej, V rundy supercrossowych zmagań – na Monster Girls! Zapraszamy na 11-minutowy klip, podczas którego zakochacie się przynajmniej kilkakrotnie. Jeżeli siedzicie ze swoimi dziewczynami, poproście żeby poszły zrobić meliskę na uspokojenie pracy serca i rozkoszujcie się pięknymi kobietami oraz emocjonującymi wyścigami z zeszłego tygodnia podczas Anaheim 3!

http://www.youtube.com/watch?v=CPcr5KD6LUg

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły