Wejściówki na Moto 4 The Movie rozdane! Seans już w sobotę w Warszawie!
MotoRmania
21 lutego 2013

Do zobaczenia w kinie Luna!

Jak na pewno pamiętacie, w najbliższą sobotę, 23.02 o 19:30 odbędzie się warszawski pokaz Moto The Movie 4! Będzie można zobaczyć najlepszych offroadowych wymiataczy w akcji na dużym ekranie kina Luna w najlepszym towarzystwie! MotoRmania patronuje całej imprezie, a więc postaraliśmy się dla Was o dwie, dwuosobowe wejściówki.

Konkurs był bardzo prosty, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie, na którym miejscu w generalce Kurt Caselli (czyli jeden z bohaterów Moto 4) ukończył Rajd Dakar 2013? Poprawną odpowiedź, czyli 31. miejsce, należało wysłać mailem. Ze wszystkich wiadomości, jakie od Was otrzymaliśmy, mieliśmy wylosować dwóch zwycięzców.

Podwójną wejściówkę na Moto 4 otrzymują Piotr K. i Paweł B.! Gratulujemy i będziemy kontaktowali się z Wami mailowo. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie i przypominamy, że jeszcze nic straconego – bilety wciąż można kupić. Polecamy też monitorowanie stron MotoRmanii – już niedługo kolejne konkursy!

Film trwa 55 minut i będzie wyświetlany z polskimi napisami. Wszystkie szczegóły imprezy znajdziecie na facebookowym wydarzeniu!

Poza konkursem bilety kosztują 15 zł i są dostępne:
– pod numerem telefonu 606889265
– pod adresem mx(małpka)motox.com.pl
– MotoX w Al. Prymasa Tysiąclecia 74A

Jak kupować bilety:

Online:
Kontaktujecie się z nami. My wam wysyłamy plan sali kinowej z wolnymi miejscami. Dajecie nam znać, które miejsce chcecie mieć i przelewacie pieniądze. My Wam wysyłamy kod, który jest przypisany do Waszego miejsca w kinie. W dniu projekcji przychodzicie do Luny z kodem i my wymieniamy Wam go na bilet z miejscówką.

Tradycyjnie:
Wpadacie do MotoX na Prymasa Tysiąclecia 74A. Wychodzicie z biletem.

Plan sali z wolnymi i zajętymi miejscami dostępny tutaj! (zielone – wolne, czerwone – zajęte)

Imprezę nakręca: MotoX.com.pl, e-szosowe.pl
Patronat medialny: MotoRmania, Antyradio

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły