Bilety na Moto 4 do wygrania! Zapraszamy do kina Luna w Warszawie! [KONKURS]
MotoRmania
19 lutego 2013

Już w najbliższą sobotę w Warszawie odbędzie się pokaz Moto 4! A my mamy dla Was darmowe wejściówki!!

Pogoda nie napawa motocyklistów optymizmem. Zima w tym roku ciągnie się niemiłosiernie i nie daje szans na szybkie odpalenie motocykla. Dlatego zapraszamy do kina Luna w Warszawie, gdzie w najbliższą sobotę 23.02 o 19:30 odbędzie się pokaz Moto The Movie 4. Będzie to jedyna okazja, żeby zobaczyć w stolicy najlepszych off-roadowych zawodników świata w jednym miejscu. Nie może Was tam zabraknąć!

Nie jesteście pewni, czy warto wpaść? Zobaczcie zajawkę imprezy!

Moto The Movie to seria filmów przygotowywana przez najlepszą ekipę filmową specjalizującą się w kręceniu filmów o tematyce off-roadowej. Moto The Movie 4 to ich najnowsza produkcja. W filmie występują najlepsi zawodnicy świata w tym Ricky Carmichael nazywany przez wielu The Greatest of All Time, czy Tadeusz Błażusiak najsłynniejszy polski zawodnik, pięciokrotny zwycięzca Erzberg Rodeo oraz wielokrotny Mistrz Świata i Stanów Zjednoczonych w Super Enduro.

Film trwa 55 minut i będzie wyświetlany z polskimi napisami. Wszystkie szczegóły imprezy znajdziecie na facebookowym wydarzeniu!

UWAGA KONKURS!

Niedawno rozdaliśmy wejściówki na Nitro Circus 3D, a teraz mamy dla Was kolejną motocyklową niespodziankę! Dzięki MotoRmanii możecie zgarnąć dwie wejściówki dla dwóch osób na sobotni pokaz Moto 4! Zasady są proste:

Kurt Caselli, jeden z bohaterów Moto 4, w tym roku po raz pierwszy wystartował w Rajdzie Dakar, zdobywając dwa zwycięstwa etapowe. Aby zgarnąć bilet na film, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Na którym miejscu w generalce Kurt Caselli ukończył Rajd Dakar 2013?

Pamiętajcie, do zgarnięcia są dwie wejściówki dla dwóch osób! Na Wasze maile na adres konkurs(małpka)motormania.com.pl czekamy od teraz do czwartku (21.02), do godziny 12:00. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosujemy dwie osoby, które otrzymają podwójny bilet. Odpowiedzi polecamy szukać na oficjalnej stronie Dakaru. Powodzenia! Aha, w kinie usiądziecie obok reprezentacji MotoRmanii!

[Aktualizacja] Zobacz wyniki konkursu!

Poza konkursem bilety kosztują 15 zł i są dostępne:
– pod numerem telefonu 606889265
– pod adresem mx(małpka)motox.com.pl
– MotoX w Al. Prymasa Tysiąclecia 74A

Jak kupować bilety:

Online:
Kontaktujecie się z nami. My wam wysyłamy plan sali kinowej z wolnymi miejscami. Dajecie nam znać, które miejsce chcecie mieć i przelewacie pieniądze. My Wam wysyłamy kod, który jest przypisany do Waszego miejsca w kinie. W dniu projekcji przychodzicie do Luny z kodem i my wymieniamy Wam go na bilet z miejscówką.

Tradycyjnie:
Wpadacie do MotoX na Prymasa Tysiąclecia 74A. Wychodzicie z biletem.

Plan sali z wolnymi i zajętymi miejscami dostępny tutaj! (zielone – wolne, czerwone – zajęte)

Imprezę nakręca: MotoX.com.pl, e-szosowe.pl
Patronat medialny: MotoRmania, Antyradio

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły