Nancy – dwusuwowa Honda CR500, która jest kochana

- Eliasz Davidson

Jeżeli ktoś nadaje swojemu motocyklowi damskie imię, to znak, że wiele dla niego znaczy.

Nie ważne, czy w swoim garażu masz mały skuter, litrowego ścigacza, czy jeszcze nie umytą po ostatnim treningu crossówkę – jesteśmy pewni, że darzysz swój motocykl ogromnym uczuciem i łączy was niezwykła więź. Jednak nie da się zaprzeczyć, że są motocykliści, którzy o swoje maszyny dbają dużo bardziej niż inni. Ba, są też tacy, dla których motocykle to nie tylko fabryka mocnych wrażeń, ale kochanki, z którymi spędzają najprzyjemniejsze chwile w swoim życiu.

Jednym z takich gości z pewnością jest Rory Sullivan, który do ramy od Hondy CR250 z 2002 roku „przeszczepił” silnik od dwusuwowego potwora CR500. Nancy, bo tak Rory nazwał swoją crossówkę, z pewnością nie jest dla niego delikatna i łagodna… No ale kto nie lubi ostrych dziewczyn, prawda?

Zobaczcie, jak ta para dogaduje się na co dzień. Myślicie, że to udany związek?

https://youtu.be/1EWvCuRItwk

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl