„Mój pierwszy track day” – film ze Slovakiaringu z MotoRmanią
Piotr Jędrzejak
22 lipca 2015

Adrian podesłał nam właśnie swój film – nie jest to byle jaki film, bo pochodzi z naszego wspólnego wypadu na Słowację, gdzie w dniach 6-7 lipca organizowaliśmy dla Was track day! Dla Adriana to też nie był byle jaki track day – jak sam napisał, był to jego pierwszy wypad na tor.

Adrian przyjechał Hondą CB1000R, ale nie spodziewajcie się wyścigowego tempa, to przecież jego pierwsze torowanie. Mimo wszystko film jest świetny i odprężający – Adrian miał ze sobą tylko jedną kamerkę, ale za sprawą sprytnego montażu obejrzycie jedno okrążenie z bardzo wielu ujęć.

Kolejny track day na Slovakiaringu z MotoRmanią w dniach 21-22. września. Gorąco Was zapraszamy, szczegóły niebawem, ale już teraz możecie się zapisywać pod mailem wyjazdy(małpka)motormania.com.pl!

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły