Track Day z MotoRmanią na Slovakiaring: zdjęcia z edycji lipcowej 2015!
Piotr Jędrzejak
11 lipca 2015

To już kolejny Track Day MotoRmanii, który zapisał się na kartach naszej wspólnej historii, jak zwykle z ogromnie pozytywnym wydźwiękiem!

Dni 6 i 7 lipca spędziliśmy razem na zlokalizowanym w okolicach Bratysławy torze Slovakiaring. Jak już wszyscy zdążyliście się przekonać, jest to wyśmienity obiekt zarówno pod względem jakości całej infrastruktury, jak też dzięki totalnie wypasionej nitce toru. Tym razem też pogoda dopisała nam w 100% – gratulujemy wszystkim tym, którzy wpadli na pomysł zabrania ze sobą basenu, następnym razem zrobimy tak samo! Było bardzo gorąco, ale sądząc po świetnych humorach, ten problem nie był dla Was problemem. Jak zwykle na koniec mogliście uczestniczyć w wyścigu, ale zanim to nastąpiło, jeździliście razem z instruktorami oraz korzystaliście z motocykli testowych. Niektórzy z Was pewnie też zauważyli, że jeżdżąc z Wami w sesjach wykonaliśmy drugą, torową część testu porównawczego R1 vs S1000RR vs RSV4 RR – jego wyniki już w najbliższym numerze!

Kolejny Track Day na Slovakiaring odbędzie się w dniach 21-22 września (na zapisy czekamy pod mailem wyjazdy(małpa)motormania.com.pl), a ponadto oczywiście zapraszamy Was na wyjazdy do Malagi. Teraz jednak pobierajcie zdjęcia z minionej imprezy – na Dropboxa wrzucamy ponad 1100 fotek, więc na pewno siebie znajdziecie!

>> Track Day z MotoRmanią
– zdjęcia z lipca 2015 <<

(Jeżeli link przestanie działać, dajcie znać!)

A poniżej kilka ciekawych ujęć…

Piotr Jędrzejak
Redaktor naczelny

Głównodowodzący portalem. Nie je, nie śpi, żyje newsami ze świata motocyklowego. Związany z laptopem. Zdarza mu się poprawiać "waCHacze" po kumplach z redakcji. Po mieście szaleje Street Triplem 675. Skontaktuj się Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły