Jônesin 2: szalone chłopaki na dwusuwach powracają
Eliasz Davidson
20 kwietnia 2015

W drugim odcinku ekipa JBR swoich szalonych początkach, trenuje na przepięknym torze i bierze udział w nagraniach dla ekipy Vurb Moto.

Ekipa Jonas Bro Ridas powraca z kolejnym totalnie wypasionym odcinkiem swojej wideo serii zatytułowanej Jônesin. Tym razem członkowie JBR, Drew Torrance oraz Nick Batten opowiadają o szalonych początkach ekipy, kiedy to jeszcze jako BABA (Big Air Bad Ass) spędzali całe dnie ze swoimi kolegami robiąc sobie jaja i bawiąc się w goon riding. Przebierali się wtedy w oldschoolowe ciuchy rodziców, obniżali daszki w kaskach i udając, że nie mają pojęcia o technice jazdy, starali się zaliczać efektowne „tricki”.

Teraz chłopaki już nie muszą się przebierać w „obciachowe” ciuchy, żeby było wesoło i efektownie. Przekonaliśmy się o tym doskonale oglądając pierwszy odcinek Jônesin oraz inną produkcję ekipy JBR, ale trening i potężne whipy na pięknym obiekcie MotoX Compound są kolejnym potwierdzeniem. Zresztą podobnie jak zdjęcia do najnowszej produkcji Vurb Moto „FMF War Machines”. Zobaczcie sami, co potrafią oni robić z dwusuwami:

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły