Jônesin 2: szalone chłopaki na dwusuwach powracają

- Eliasz Davidson

W drugim odcinku ekipa JBR swoich szalonych początkach, trenuje na przepięknym torze i bierze udział w nagraniach dla ekipy Vurb Moto.

Ekipa Jonas Bro Ridas powraca z kolejnym totalnie wypasionym odcinkiem swojej wideo serii zatytułowanej Jônesin. Tym razem członkowie JBR, Drew Torrance oraz Nick Batten opowiadają o szalonych początkach ekipy, kiedy to jeszcze jako BABA (Big Air Bad Ass) spędzali całe dnie ze swoimi kolegami robiąc sobie jaja i bawiąc się w goon riding. Przebierali się wtedy w oldschoolowe ciuchy rodziców, obniżali daszki w kaskach i udając, że nie mają pojęcia o technice jazdy, starali się zaliczać efektowne „tricki”.

Teraz chłopaki już nie muszą się przebierać w „obciachowe” ciuchy, żeby było wesoło i efektownie. Przekonaliśmy się o tym doskonale oglądając pierwszy odcinek Jônesin oraz inną produkcję ekipy JBR, ale trening i potężne whipy na pięknym obiekcie MotoX Compound są kolejnym potwierdzeniem. Zresztą podobnie jak zdjęcia do najnowszej produkcji Vurb Moto „FMF War Machines”. Zobaczcie sami, co potrafią oni robić z dwusuwami:

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl