Jônesin: młodzi wymiatacze, dwusuwowe ćwiartki i ostra zabawa
Eliasz Davidson
7 kwietnia 2015

Zobaczcie w nowej wideo serii, jak chłopaki z ekipy JBR bawią się jazdą. 

Ostatnio ogromną popularnością cieszą się najróżniejsze wideo serie, gdzie motywem przewodnim jest jazda w offroadzie. Najczęściej są to „youtube’owe seriale” przedstawiające kulisy życia zawodników podczas zmagań w piekielnie ciężkich seriach jak np. „Driven to Win” z Kailubem Russellem w roli głównej, czy „Chapter 2” z Ryanem Sipsem. Nie brakuje jednak również ciekawych projektów, w których najważniejsze nie jest zdobywanie punktów podczas każdego weekendu i walka o mistrzostwo, ale po prostu świetna zabawa.

Najnowszą wideo serią, w której najbardziej liczy się fun, jest produkcja Vurbmoto zatytułowana „Jônesin”. Głównymi bohaterami są tutaj członkowie ekipy Jonas Bro Ridas, którzy gościli już na naszym portalu wymiatając w koszulach w kratę. Tym razem chłopaki z JBR postanowili udać się na małego tripa, podczas którego zwiedzą i trochę powymiatają na kozackich miejscówkach. W pierwszym odcinku Jonas Bro Ridas odwiedzili miasteczko Albany w stanie Gregoria, a dokładniej tamtejsze piaszczyste wydmy. Może nie powalały one wielkością, ale młodzi zawodnicy nie miel z tym problemu i świetnie się bawili.

Koniecznie obejrzyjcie pierwszy odcinek Jonesin i zobaczcie, jak bawi się ekipa JBR.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły