Jônesin: młodzi wymiatacze, dwusuwowe ćwiartki i ostra zabawa

- Eliasz Davidson

Zobaczcie w nowej wideo serii, jak chłopaki z ekipy JBR bawią się jazdą. 

Ostatnio ogromną popularnością cieszą się najróżniejsze wideo serie, gdzie motywem przewodnim jest jazda w offroadzie. Najczęściej są to „youtube’owe seriale” przedstawiające kulisy życia zawodników podczas zmagań w piekielnie ciężkich seriach jak np. „Driven to Win” z Kailubem Russellem w roli głównej, czy „Chapter 2” z Ryanem Sipsem. Nie brakuje jednak również ciekawych projektów, w których najważniejsze nie jest zdobywanie punktów podczas każdego weekendu i walka o mistrzostwo, ale po prostu świetna zabawa.

Najnowszą wideo serią, w której najbardziej liczy się fun, jest produkcja Vurbmoto zatytułowana „Jônesin”. Głównymi bohaterami są tutaj członkowie ekipy Jonas Bro Ridas, którzy gościli już na naszym portalu wymiatając w koszulach w kratę. Tym razem chłopaki z JBR postanowili udać się na małego tripa, podczas którego zwiedzą i trochę powymiatają na kozackich miejscówkach. W pierwszym odcinku Jonas Bro Ridas odwiedzili miasteczko Albany w stanie Gregoria, a dokładniej tamtejsze piaszczyste wydmy. Może nie powalały one wielkością, ale młodzi zawodnicy nie miel z tym problemu i świetnie się bawili.

Koniecznie obejrzyjcie pierwszy odcinek Jonesin i zobaczcie, jak bawi się ekipa JBR.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl