Yamaha R1M na górskich zakrętach – obejrzyj to w HD!

- Piotr Jędrzejak

Na rozruszanie po leniwych Świętach mamy dla Was coś specjalnego.

Na drogach zaczyna pojawiać się coraz więcej nowych eRłanów, a tym razem pewien zwykły facet zabrał świeżutki model R1M (tak, czyli ten bardziej sportowy) na zwykłą przejażdżkę. No a wiecie, gdzie jedzie każdy motocyklista mieszkający w okolicach Los Angeles? Oczywiście na zakręty Mulholland Highway!

Co równie oczywiste, na miejscu był też Rnickeymouse ze swoimi kamerami. W efekcie wyszedł świetnej jakości film z kilkoma bardzo przyjemnymi ujęciami. Zobaczcie, jak przedstawia się Bestia w codziennym środowisku!

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl