Koszule w kratę, dwusuwowe ćwiartki, wypasione miejscówki i gruby freeride!
Eliasz Davidson
20 lutego 2015

Filmy w takim klimacie lubimy najbardziej!

Każdy zawodnik musi czasem oderwać się od wyścigowej rutyny, monotonnych treningów i realizowania kolejnych celi. Czasem trzeba po prostu zapomnieć o wszystkim i nie przejmować się całym światem. Najlepiej wtedy wrócić do tego, co nam daje największą frajdę. Większość z Was na pewno przyzna rację, że w takim przypadku nic nie zastąpi bezstresowego upalania ze znajomymi. Jesteśmy wtedy tylko my, nasze motocykle i miejscówki, z których przy odrobinie fantazji (i czasem małym wsparciu łopat albo ciężkiego sprzętu) można wykrzesać naprawdę wiele.

Z takiego samego założenia wychodzi ekipa JBR (Jones Bro Ridas), która postanowiła zmontować naprawdę wypasione wideo ze swojej ustawki. Chłopaki założyli bluzy w kratę, zabrali swoje dwusuwowe ćwiartki i zaczęli wymiatać na kozackiej miejscówce. Ekipa naprawdę daje radę, ale ciężko się dziwić, skoro w ich szeregach są tacy zawodnicy jak Robby Marshall…

https://vimeo.com/119339296

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły