James Stewart i potężny Bubba scrub w slow motion!

- Eliasz Davidson

Specjalista od „łamania” motocykla w powietrzu pokazuje, jak powinno się to robić.

Żadna inna technika nie zrewolucjonizowała tak bardzo współczesnego motocrossu, jak Bubba scrub autorstwa Jamesa Stewarta. Kiedy James został zawodowcem jako 16-latek w 2002 roku, miał w sobie tyle młodzieńczej energii, że spokojnie zawstydziłby Justina Biebera, One Direction i Hanę Montanę nawet gdyby zagrali wspólny koncert. Stewart pokazywał swoją pasję i chęć wygrywania za każdym razem, gdy wsiadał na motocykl. Podczas jazdy James zawsze dużo przemieszczał się na motocyklu, szukając swojego złotego środka. W końcu udało mu się, gdy do perfekcji opanował kładzenie motocykla na samym końcu wybicia skoku. To pozawalało mu atakować „hopki” z dużo większą prędkością i jednocześnie leciał dużo niżej niż jego rywale. Dzięki temu Bubba tracił mniej czasu w locie i mógł szybciej przyśpieszać na ziemi.

Jego scrub zrewolucjonizował oblicze tego sportu, a przy okazji nadał sporo stylu i widowiskowości. Zobaczcie sami, jak robi to król.

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl