Bolesne spotkanie z kaktusem podczas endurowania
Eliasz Davidson
6 lipca 2015

Właśnie dlatego możemy cieszyć się, że u nas nie ma egzotycznych roślin.

Podobno jeżeli kiedykolwiek zaliczyliście bliskie spotkanie z kaktusem, nie będziecie mieli problemu, żeby zrozumieć ból i czuć współczucie dla Woody’ego, który jest głównym bohaterem tego filmiku. Jednak na szczęście my nigdy nie mieliśmy nieprzyjemności poczuć wbijanych igieł tej rośliny w ciało, dlatego wideo z kamery GoPro od naszego jeźdźca oglądamy z dosyć dużym dystansem i sporym uśmiechem na twarzy. Oczywiście nie cieszymy się z nieszczęścia Woody’ego, ale musicie przyznać, że cała sytuacja wygląda dosyć… zabawnie.

W końcu nikt nie kazał mu jechać tak blisko tego kaktusa, ale okrzyki i stęknięcia jakie z siebie wydaje skutecznie zniechęcają nas do powtarzania jego wyczynu. Dlatego pamiętajcie, kaktusy trzeba omijać i to dosyć szeroko.

 

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły