Bolesne spotkanie z kaktusem podczas endurowania

- Eliasz Davidson

Właśnie dlatego możemy cieszyć się, że u nas nie ma egzotycznych roślin.

Podobno jeżeli kiedykolwiek zaliczyliście bliskie spotkanie z kaktusem, nie będziecie mieli problemu, żeby zrozumieć ból i czuć współczucie dla Woody’ego, który jest głównym bohaterem tego filmiku. Jednak na szczęście my nigdy nie mieliśmy nieprzyjemności poczuć wbijanych igieł tej rośliny w ciało, dlatego wideo z kamery GoPro od naszego jeźdźca oglądamy z dosyć dużym dystansem i sporym uśmiechem na twarzy. Oczywiście nie cieszymy się z nieszczęścia Woody’ego, ale musicie przyznać, że cała sytuacja wygląda dosyć… zabawnie.

W końcu nikt nie kazał mu jechać tak blisko tego kaktusa, ale okrzyki i stęknięcia jakie z siebie wydaje skutecznie zniechęcają nas do powtarzania jego wyczynu. Dlatego pamiętajcie, kaktusy trzeba omijać i to dosyć szeroko.

 

Może ci się zainteresować

MotoRmania jest zaskakującym, lifestyle’owym portalem o tematyce motocyklowej. Podstawą publikacji są rzetelnie i niezależnie przeprowadzane testy motocykli, których dodatkową atrakcją jest inspirujący sposób prezentacji zdjęć. Kompetencja redakcji MotoRmanii została wyróżniona zaproszeniem do testów fabrycznych motocykli wyścigowych klasy Superbike, co błyskawicznie ugruntowało status magazynu jako najbardziej fachowego miesięcznika motocyklowego w Polsce. Nasz portal to długo oczekiwany powiew pasji i prawdziwie motocyklowego stylu życia!

©2010 – 2023 Wszystkie prawa zastrzeżone MotoRmania.com.pl