Zawodnicy Freestyle Family, rozpoczęcie sezonu i MotoSerce w Barcinie
MotoRmania
13 maja 2015

Już w najbliższą niedzielę 17 maja zawodnicy Freestyle Family wystąpią w Barcinie podczas Rozpoczęcia Sezonu Motocyklowego. Impreza, którą od lat organizuje Klub Motocyklowy 2nd Face, cieszy się sporym zainteresowaniem. W tym roku po raz kolejny wydarzenie będzie połączone z akcją Motoserce.

informacja prasowa

Impreza tradycyjnie rozpocznie się od parady motocykli. Kolejnym punktem programu będą eliminacje konkursu Freestyle Motocross. Zawodnicy wyłonieni w pierwszej rundzie powalczą w finale o Puchar Burmistrza Barcina. Freestyle Family na motocyklach będzie reprezentowane przez: Bartka Ogłazę, Jaśka Kaszubę, Rafała Białego i Piotra Potaczało, a na MTB przez Bartka Obukowicza. Na quadzie tricki prezentować będzie Patryk Siekaj. Całe wydarzenie zakończą koncerty zespołów: Best Strat oraz Złe Psy.

W związku z połączeniem Rozpoczęcia Sezonu z akcją Motoserce zbiórka krwi odbędzie się w specjalnym punkcie w Miejskim Domu Kultury w Barcinie w godzinach 9:00-16:00. Każdy krwiodawca otrzyma pamiątkową koszulkę oraz szansę na wylosowanie nagrody głównej: 42’’ telewizora.

Harmonogram
12:00 Start imprezy
13:00 Parada motocykli
14:00 Start zawodów FMX
18:30 Losowanie nagrody głównej
19:00 Finał zawodów FMX o Puchar Burmistrza Barcina
19:30 Koncert zespołu Best Strat
20:30 Koncert gwiazdy wieczoru: Złe Psy (Andrzej Nowak TSA)

Imprezę honorowym patronatem objął Burmistrz Barcina. Zapraszamy do wydarzenia na Facebooku. Gwarantujemy, że emocji na pewno nie zabraknie!

Freestyle Family nakręcają: Motul, Dunlop, NGK, Freeway OMT – GoPRO, FOX.SKLEP.PL, Merkurion Sp. z o.o., Flora Point – Świat Roślin.

„Freestyle Family to grupa ludzi, których łączy wspólna miłość do sportów ekstremalnych. W skład rodziny wchodzą najlepsi polscy zawodnicy Freestyle Motocross, Snowmobile Freestyle, MTB, BMX oraz dziewczyny z Psycho Dolls. Organizujemy pokazy, startujemy w zawodach, dostarczamy niezbędną infrastrukturę FMX/MTB, a także dbamy o gorącą atmosferę i odpowiednią dawkę adrenaliny. W tym co robimy jesteśmy profesjonalistami, których wyróżnia prawdziwa pasja.”

Więcej o Freestyle Family można znaleźć na:
freestylefamily.pl
facebook.com/freestylefamilyonboard
instagram.com/freestylefamilyteam

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły