Wielkie święto off road podczas Rockstar Mad Skillz Festiwal!
MotoRmania
10 czerwca 2013

Sporty motorowe, sporty akcji i muzyka w jednym!

Informacja prasowa

Od 16 do 20 lipca w Sobieńczycach koło Żarnowca odbędzie się pierwszy w Polsce festiwal łączący ze sobą sporty motorowe, sporty akcji oraz muzykę. Różnorodność rozgrywanych dyscyplin, niesamowite atrakcje dodatkowe i Dog Eat Dog jako jedna z wielu gwiazd sprawiają, że jest to obowiązkowy punkt na mapie polskich festiwali.

Rockstar Energy Drink Mad Skillz to istny off-roadowy karnawał. Po raz pierwszy, w jednym miejscu odbędą się zawody w tak wielu dyscyplinach. Poza drugą rundą Otwartych Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie Rockstar Skillz Up, na terenie najnowocześniejszego w Polsce toru – Speed Star, rozegrane zostaną także Mistrzostwa Polski Kobiet w Motocrossie, Mistrzostwa Polski w Motocrossie, Quadcross oraz Superenduro. Będzie można zobaczyć także niesamowite ewolucje w wykonaniu zawodników na rowerach BMX i MTB.

Imprezie towarzyszyć będą koncerty na żywo. Gwiazdy Polskiego Hip-Hopu oraz reprezentanci takich gatunków jak: Hard Core, Punk, Death Core, Metal Core i Reggae – to na pewno będzie można usłyszeć na głównej scenie festiwalu w piątek i w sobotę. Dodatkowo dla uczestników od wtorku na małej scenie swoje sety będą prezentować dj’e.

Jednym z headlinerów Rockstar Mad Skillz będzie amerykański zespół Dog Eat Dog. Tej grupy grającej mieszankę różnych stylów muzycznych, od rapcore po crossover, raczej nie trzeba specjalnie przedstawiać.  Muzycy podbili serca fanów debiutanckim albumem „All Boro Kings”, który ukazał się w 1994 roku. Dog Eat Dog ma na swoim koncie koncerty z takimi sławami jak: Ozzy Osbourne, Sepultura, Kiss, czy Metallica, a w 1993 roku otrzymał nagrodę MTV VMA za Debiut Roku.

Jednak to nie wszystko. Na uczestników czeka moc dodatkowych atrakcji. Teren zostanie podzielony na wyjątkowe strefy. I tak w Strefie Moto-art pasja do motoryzacji spotka się ze sztuką, w Strefie Mad Skillz Ink, czyli Tattoo, będzie można sprawić sobie wyjątkową pamiątkę, w Strefie Extreme każdy z uczestników będzie mógł podnieść poziom adrenaliny w organizmie – nie tylko patrząc na to co wyprawiają profesjonalni zawodnicy, w Strefie Hip-Hop Skillz pod okiem najlepszych reprezentantów czterech elementów kultury Hip-Hop będzie można podszkolić się w takich dziedzinach jak dj’ing, czy breakdance, najlepsi reprezentacji sztuki graffiti zaprezentują swoje umiejętności na specjalnie przygotowanych instalacjach, a wybrani artyści na przykład „scustomizują motocykle cafe racer oraz kaski” , w Strefie Ride or Die odbywać się będzie zlot motocyklowy dla wszystkich pasjonatów jednośladów, a w Strefie M.A.D (Mały Ale Dzik) KIDZ będzie można zostawić swoje pociechy pod profesjonalną opieką lub wraz z nimi skorzystać ze specjalnych atrakcji dla najmłodszych i rodzin.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części Europy!!

Bilety do nabycia na www.eventim.pl w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu. Uwaga! Do końca czerwca trwa promocja – kupując cztery bilety na cały festiwal, piąty otrzymasz gratis! Do 6 lipca włącznie trwa przedsprzedaż, a bilety można nabywać w wyjątkowo atrakcyjnych cenach już od 10,00 zł.

Więcej na oficjalnej stronie organizatora oraz bezpośrednio na stronie Festiwalu.

MotoRmania
Redaktor naczelny

to lifestylowy magazyn o tematyce motocyklowej. Ekskluzywność tego tytułu podkreśla nie tylko doskonałej jakości papier, ale przede wszystkim wyjątkowe materiały. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły