Video-relacja z X-Games 2015, czyli banda psycholi w swoim żywiole
Eliasz Davidson
25 czerwca 2015

Dirt Shark tym razem pokazuje, co działo się podczas tegorocznych Igrzysk Sportów Ekstremalnych w Austin. A działo się sporo!

Nie wiemy, jak to się stało, że dopiero teraz trafiliśmy na produkcję Dirt Sharka z X-Games 2015 w Austin, ale już nadrabiamy zaległości. X-Games, czyli Igrzyska Sportów Ekstremalnych to jedna z największych i najbardziej prestiżowych imprez w ciągu roku, na której rywalizują reprezentanci wszystkich najefektowniejszych i najniebezpieczniejszych dyscyplin. Znajdziecie tutaj wszystko od skateboardingu, przez bmx’y, samochody, czy motocykle, w których zawodnicy rywalizują w kilku dyscyplinach: skoku wzwyż, quaterpipe, konkursie FMX oraz Enduro-X. Zawody charakteryzują się tym, że zawsze pojawiają się na nich najlepsi wymiatacze, jest świetna atmosfera oraz masa grubych tricków i potężnych lotów. W roku w Austin nie mogło być inaczej.

Zobaczcie sami, jak „banda psycholi” (to chyba odpowiednie określenie dla tych zawodników) bawiła się na X-Games 2015. Oprócz motocykli, Dirt Shark nagrał również inne dyscypliny, ale raczej nie będziecie mieli mu tego za złe. Dla niecierpliwych motocykle zaczynają się od 1:20.

Eliasz Davidson
Redaktor naczelny

Redaktor Offroad. Eliasz ma KTMa, kocha KTMy i wszystko to, co się z nimi wiąże. Jego pokój jest pomarańczowy, tak samo jak bokserki. Poza tym, uwielbia motocross -  w błocie objedzie nas wszystkich. Dwa razy. Masz sprawę? Skontaktuj się. Masz sprawę ? Skontaktuj się:

Materiały premium

czytaj kolejne artykuły